خانه / اخبار تصویری / راهکارهای اجرایی سند اسلامی‌ شدن دانشگاه‌ها

راهکارهای اجرایی سند اسلامی‌ شدن دانشگاه‌ها

سی و ششمین جلسه شورای دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران با حضور دکتر منصوریان رئیس دانشگاه ازاد اسلامی مازندران ،حجت السلام دکتر حسینی، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه  آزاد اسلامی مازندران و روسای واحد های دانشگاه آزاد اسلامی مازندران به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد قائم‌شهر برگزار گردید.

دکتر منصوریان ضمن گرامیداشت  یاد و خاطره بزرگ‌مردانی که با عنوان بسیج حماسه آفریدند گفت: امام خمینی(ره) برای حکومت و تمدن اسلامی برنامه‌ریزی‌هایی در حوزه امنیت، سازندگی, علم داشتند که همه آنها را به‌تدریج عملیاتی کردند.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی مازندران درخشش نظام جمهوری اسلامی در سطح بین‌المللی را نشان از اقتدار نیروهای بسیجی دانست و افزود: اقتدار نیروهای بسیجی و ظرفیت بسیج تمام نشدنی است و با این تفکر می‌توان مراکز علمی – آموزشی را به بهترین نحو مدیریت کرد.

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد استان مازندران نیز در این جلسه اظهار کرد: دانشگاه‌ها باید در زمینه تولید، انتقال و انتشار علم و فناوری ساختارساز، کارآمد و با اثربخشی و تعامل سازنده در سطح ملی و فراملی باشند.

حجت‌الاسلام سیدحسین حسینی درباره ارائه راهکارهای اجرایی سند اسلامی‌شدن دانشگاه‌ها مطالبی بیان و مأموریت دانشگاه‌ها در سند اسلامی‌شدن را تربیت نیروهای متخصص، خلاق و کارآفرین عنوان کرد.

با پیشنهاد دکتر حسینی ، ادامه مباحث سند اسلامی‌شدن دانشگاه ها در جلسه بعدی شورای دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران مورد نقد و بررسی قرار خواهد گرفت.

 دانلود سند اسلامی شدن دانشگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *