خانه / اخبار تصویری / مراسم تودیع و معارفه دبیر هم اندیشی دانشگاه آزاد اسلامی محمودآباد

مراسم تودیع و معارفه دبیر هم اندیشی دانشگاه آزاد اسلامی محمودآباد

به گزارش واحد رسانه دفتر نهاد آزاد استان از محمودآباد با حضور حجت‌الاسلام احمد اسلامی مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران، روح‌الله مقصودی به‌عنوان دبیر جدید هم‌اندیشی اساتید دانشگاه آزاد اسلامی مرکز محمودآباد معرفی شد.

مسئول دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران در این نشست عید بزرگ مبعث را تبریک گفت و اظهار کرد: پیامبر اکرم(ص) در زمانی که طفل بود، بهترین مخلوق بود و هرچه سن ایشان بالاتر رفت، نجیب‌تر و پاکیزه‌تر از نظر اخلاق و آراستگی ظاهری و رفتار اجتماعی بود.

حجت‌الاسلام احمد اسلامی ادامه داد: در جامعه دانشگاهی ما نیز در رسالت حضرت رسول تکلیفی داریم که این رسالت ربطی به لباس و پوشش و شغل اشخاص ندارد، دامنه این رسالت بزرگ حضرت رسول برای همه جامعه، اقشار و افراد است.

وی اضافه کرد: به تعبیر رهبر معظم انقلاب، کماکان از حکومت و جامعه اسلامی فاصله داریم. رسالتی که تا ۴۰ سالگی انقلاب برعهده ما گذاشته شده، سازندگی اصول و پایه‌گذاری مبانی انقلاب است و پس از آن بحث صدور انقلاب اسلامی است که رهبری بحث صدور انقلاب را آغاز کرده‌اند تا دین را بتوانیم به تمام دنیا ابلاغ کنیم.
در ابتدای مراسم نیما رنجبر سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی مرکز محمودآباد از خدمات محمد توان دبیر سابق هم‌اندیشی اساتید دانشگاه آزاد اسلامی مرکز محمودآباد تشکر کرد.
به گزارش این واحد خبری در پایان مراسم از خدمات محمد توان دبیر هم‌اندیشی اساتید دانشگاه آزاد اسلامی مرکز محمودآباد تجلیل و روح‌الله مقصودی به‌عنوان دبیر جدید هم‌اندیشی اساتید دانشگاه آزاد اسلامی مرکز محمودآباد معرفی شد.

🌿واحد رسانه نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *