خانه / اخبار تصویری / شریعت گرایی و ولایت مداری ویژگی بارز سردار سلیمانی

شریعت گرایی و ولایت مداری ویژگی بارز سردار سلیمانی

نماینده ولی فقیه در مازندران: سردار شهید حاج قاسم سلیمانی با تشکیل لشگر اسلام در برابر استبداد ایستاد و مزد این ایستادگی شهادت و لقا الله بود.

به گزارش نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران، آیت الله لائینی نماینده ولی فقیه در مازندران در نخستین مراسم سالگرد سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی با اشاره به رشادت سردار سپاه اسلام گفت: سردار سلیمانی با تشکیل لشگر اسلام در برابر استبداد ایستاد و مزد این ایستادگی شهادت و لقا الله بود.

او با بیان اینکه شریعت گرایی و ولایت مداری ویژگی بارز سپهبد شهید سلیمانی بود افزود: سرویس‌های جاسوسی و اطلاعاتی غرب با آتش افروزی در سرزمین‌های اسلامی جولان می‌دهند و در برابر استکبار مقاومت و ایستادگی الزامی است و سردار سلیمانی در جبهه مقاومت روحی تازه دمید.

نماینده ولی فقیه در مازندران همچنین به جنگ افروزی‌ها در یمن، عراق و سوریه اشاره و تصریح کرد: سردار سلیمانی سردار منطقه خاورمیانه و جریان ظلم شکن مقاومت است.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی مازندران نیز در این مراسم با بیان اینکه همدلی میان احزاب، گروه‌ها و قشرهای مختلف ویژگی سردار سلیمانی بود گفت: با شهادت سردار سلیمانی بار دیگر آحاد ملت ایران وفاق و همدلی را در انقلاب نشان دادند.

کرمانیان با بیان اینکه ترور ناجوانمردانه آمریکا قلب‌های ایرانیان را به یکدیگر نزدیک کرد افزود: شرایط کرونا امکان تجمع‌های بزرگ را فراهم نکرد، اما قلوب مومنین همواره به یاد سردار دل هاست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *