خانه / اخبار تصویری / حجت‌الاسلام اسلامی: اسلام مدرنیته بدون خدا ریشه شیطانی دارد

حجت‌الاسلام اسلامی: اسلام مدرنیته بدون خدا ریشه شیطانی دارد

مسئول دفتر نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی مازندران گفت: اگر صفات الهی در انسان متجلی نشود، خلیفه شیطان است و اسلام مدرنیته بدون خدا ریشه شیطانی دارد.

به گزارش روابط عمومی واحد ساری ، حجت‌الاسلام احمد اسلامی در همایش تجلی عاشورا در دفاع مقدس که در دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری برگزار شد، سرعت پردازش، ارسال و دریافت اطلاعات و کارآمدی معنوی در عصر ظهور را ارتباط بین موجودات جهان با معبود خویش دانست.

وی اظهار کرد: بزرگ‌ترین درد بشر در عصر جدید بی‌خدایی است و جهان بی‌خدا بیهوده و علم بی‌خدا جهل بوده و اگر صفات الهی در انسان متجلی نشود، خلیفه شیطان است و اسلام مدرنیته بدون خدا ریشه شیطانی دارد.

مسئول دفتر نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی مازندران با بیان اینکه عاشورا و دفاع مقدس در عصر جدید مکمل هم هستند، افزود: هر آنچه که در دفاع مقدس مشاهده کردیم، گنجینه بی‌پایانی از حقیقت و الگویی در مسیر انقلاب و مظهر کربلا در جهان امروز است.

به گزارش آنا، همایش تجلی عاشورا در دفاع مقدس (دیروز، امروز، فردا) با حضور بیش از ۲۰۰ استاد دانشگاه به‌صورت مجازی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری برگزار شد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *