خانه / اخبار تصویری / حمایت دانشگاه آزاد اسلامی از ایده‌های نو با رویکرد حل مسئله

حمایت دانشگاه آزاد اسلامی از ایده‌های نو با رویکرد حل مسئله

به گزارش نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران، حسین کرمانیان در همایش تجلی عاشورا در دفاع مقدس که در دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری برگزار شد، عنوان کرد که مهم‌ترین تجلی مشترک بین عاشورا و دفاع مقدس دفاع از حریم ارزش‌ها و حفظ موازین اخلاقی اسلام در رویارویی با دشمن است.

وی گفت: هر دو جهاد رسوایی را برای دشمنان اسلام به همراه داشت که برگرفته از احیا و تجلی عقاید فرهنگی اسلامی در اوج جنبه‌های ایثار و فداکاری برای حفظ اسلام بود و تأثیر اصلی این دو نهضت شجاعت و مقاومت در مقابل تهدیدهای دشمنان است.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی مازندران در ادامه با مهم ارزیابی کردن حمایت از برنامه‌های جدید در دانشگاه آزاد اسلامی با رویکرد مسئله‌محوری اظهار کرد: برای اینکه خلاقیت ایجاد کنیم، باید طرح‌های نو شکوفا شود.

وی افزود: توانمندکردن افراد در تولیدات جدید حائز اهمیت بوده و این مهم در سیستم آموزشیار که هوشمندانه عمل می‌کند، قابل مشاهده است؛ بنابراین وظیفه همه دانشگاهیان است که از این طرح ملی حمایت کنیم.

کرمانیان هشت سال دفاع مقدس را از نشانه‌های عاشورا دانست و افزود: در این هشت سال پرشکوه‌ترین درس‌ها از مکتب عاشورایی برای نسل‌های آینده برجا ماند که تأثیر آن ایثار و رشادت‌های خالص فرزندان ایران در دفاع از حریم ولایت است.

آنا/

انتهای پیام/۴۱۲۱/۴۰۶۲/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *