خانه / اخبار تصویری / رئیس پژوهشکده رویان جهاد دانشگاهی مطرح کرد؛ عبور از چالش بزرگ کرونا با درخشش جامعه علمی و پزشکی

رئیس پژوهشکده رویان جهاد دانشگاهی مطرح کرد؛ عبور از چالش بزرگ کرونا با درخشش جامعه علمی و پزشکی

به گزارش روابط عمومی واحد ساری ،  کنگره ملی ویروس کرونا با همکاری مرکز تحقیقات باروری سالم، مدیریت بیمارستانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری و دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی مازندران به‌صورت آنلاین برگزار شد.

رئیس پژوهشکده رویان جهاد دانشگاهی در این کنگره خدمات‌دهی در شرایط دشوار را با بروز کووید ـ ۱۹  در کشور فرصتی استثنایی دانست و اظهار کرد: جدی گرفتن راه‌های پیشگیری و مبارزه با ویروس کرونا نشان‌دهنده تلاش جامعه علمی در دانشگاه آزاد اسلامی است که برای این بیماری و رفع آن از جامعه انجام می‌دهند.

عبدالحسین شاهوردی با بیان اینکه امروز جامعه علمی کشور در دنیا با کارهای انجام داده شده در مبارزه با ویروس کرونا سربلند است، عنوان کرد: در مدت زمان کوتاه کشور از چالش بزرگ با درخشش جامعه علمی و پزشکی نجات پیدا کرد و اکنون کادر درمان بیمارستان‌ها با توجه به خستگی و سختی‌های موجود با تلاش وافر درصدد کمک به مردم هستند.

وی با تأکید بر رعایت بهداشت فردی برای مقابله با ویروس کرونا یادآور شد: کنگره علمی کرونا انگیزه دانشجویان و محققان را برای مقابله با این ویروس بالا برده و راهکارهای لازم را برای کمک به پیشگیری و درمان آن ارائه داده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *