سرخط خبرها
خانه / اخبار نهاد / محرم امسال نمایش عقلانیت منبعث از ولایتمداری بود

محرم امسال نمایش عقلانیت منبعث از ولایتمداری بود

حجت الاسلام والمسلمین مصطفی رستمی: نظم کم نظیر هیئت‌های مذهبی، احیای مجدد سنت حسنه روضه‌های خانگی، کوچه‌گردی و سر زدن مادحین مشهور به مناطق محروم و… از جمله اتفاقات به یادماندنی محرم ۹۹ بود.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، حجت الاسلام والمسلمین مصطفی رستمی با توجه به پایان رسیدن عزاداری‌های هیئات عزاداری ضمن تشکر و قدردانی جهت رعایت اصول و پروتکل‎های بهداشتی در پیامی نوشت: عزاداری دهه اول محرم ۹۹ به پایان رسید و هیئت‌های مذهبی، عزاداران حسینی و عموم جامعه متدین ایرانی توانستند با تأسی به عقلانیت منبعث از ولایتمداری از دوگانه‌های مجعولی که می‌خواست عزاداری چارچوب‌مند را نقطه مقابل حفظ سلامت نشان دهد عبور کنند و با رعایت حداکثری پروتکل‌های بهداشتی به بهترین نحو شور و شعور حسینی را به نمایش بگذارند.

نظم کم نظیر هیئت‌های مذهبی، احیای مجدد سنت حسنه روضه‌های خانگی، کوچه‌گردی و سر زدن مادحین مشهور به مناطق محروم و… از جمله اتفاقات به یادماندنی محرم ۹۹ بود.

در دانشگاه‌ها نیز با وجود تعطیلی کلاس‌های درس، نور چراغ هدایت حسینی خاموش نشد و هیئت‌های دانشجویی در بسیاری از دانشگاه‌ها بابرنامه‌تر و منظم‌تر از سال‌های قبل به اقامه عزاداری پرداختند.

از این فرصت استفاده می‌کنم و خداقوت جانانه‌ای به همه خادمان اهل‌بیت علیهم‌السّلام به‌ویژه زحمت‌کشان هیأت‌های دانشجویی می‌گویم.

                                                                                                                                                                                                                            زندگیتان حسینی
                                                                                                                                                                                                                             سعیتان مشکور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *