خانه / اسلایدر بالا / بسته آموزشی بصیرت و استقامت

بسته آموزشی بصیرت و استقامت

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، حماسه ۹ دی نماد عزّت، استقلال و بصیرت مردمی است که تا پای جان برای حفظ اصول اسلام و آرمان‌های انقلاب ایستاده‌اند و با صدای رسا اعلام کردند که اگر دشمن در برابر دین آنها بایستد، در برابر تمام دنیای آنها خواهند ایستاد. این روز که در تاریخ انقلاب اسلامی با عنوان روز «بصیرت» نامگذاری شده است، تبدیل به یوم‌اللهی ماندگار شد که ضرورت دارد میراث گران‌بهای حضورآگاهانه و استقامت تاریخی مردم در آن حماسه بزرگ به نسل‌های آینده منتقل شود.

در این مسیر مرکز آموزش مجازی دانشگاهیان در بسته‌ آموزشی بصیرت و استقامت ویژه حماسه ۹ دی را ارائه کرده است تا قشر جوان و دانشگاهی امروز با شناخت بیشتر به آن حوادث ناگوار که هزینه‌های زیادی را به مردم و کشور عزیزمان تحمیل کرد، بنگرد و عبرت‌های گذشته را چراغ راه آینده قرار دهند.

در این بسته‌ آموزشی عناوینی همچون «ایران مثبت ۴۰»، «دموکراسی و مردم‌سالاری دینی»، «انقلابی تمدن‌ساز (آشنایی با انقلاب اسلامی ایران)» ، «نفوذ در پشت جبهه انقلاب» و «میثاق ملت – آشنایی با قانون اساسی ایران» ارائه شده و دانشجویان، دانشگاهیان و دیگر علاقه‌مندان می‌تواند با مراجعه به پایگاه اینترنتی مرکز آموزش مجازی دانشگاهیان به نشانی ec.nahad.ir از تولیدات این مرکز به‌صورت رایگان استفاده کنند.

گفتنی است مرکز آموزش مجازی دانشگاهیان یک مرکز فعال در زمینه آموزش‌های مجازی، حوزه‌های مهارتی، فرهنگی سیاسی، علوم و معارف قرآنی و هنر و رسانه است که تاکنون بیش از ۲۴۰ عنوان درسی برای جبهه‌ فرهنگی انقلاب با هدف تقویت علمی، امید به پیشرفت، ارتقای معرفت دینی، بصیرت سیاسی و ایجاد احساس هویت و افتخار به انقلاب اسلامی تولید کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *