خانه / اخبار تصویری / برگزاری ضیافت اندیشه اساتید دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران

برگزاری ضیافت اندیشه اساتید دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران

ضیافت اندیشه اساتید دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران توسط دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های آزاد اسلامی استان مازندران در منطقه ییلاقی سوادکوه « آلاشت » با حضور بیش از  ۱۰۰ عضو هیئت علمی دانشگاه های آزاد اسلامی استان مازندران در قالب کارگاه ضیافت اندیشه به مدت دو روز مورخه ۱۸ و ۱۹ تیرماه ۹۸ برگزار گردید .

در افتتاحیه این ضیافت جناب حجت الاسلام دکتر سید حسین حسینی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه آزاد اسلامی مازندران با تبریک هفته کرامت به بیان اهمیت و اهداف برگزاری این کارگاه و نقش مهم استادان در تاثیرگذاری بر دانشجویان و تبیین هویت فرهنگی پرداختند. ایشان در ادامه به بیان مفصل آیین نامه پوشش و آراستگی در دانشگاه آزاد اسلامی پرداختند و با هم اندیشی و ارائه نظرات استادان، راهکارهای متنوع و مختلفی برای اجرایی شدن این آیین نامه پیشنهاد گردید.

مدرس روز اول ضیافت اندیشه استادان جناب دکتر اسماعیل منصوری لاریجانی در موضوع « سبک زندگی از منظر عرفان اسلامی» مباحث مفصلی را بیان نمودند و در ادامه به پاسخ سوالات متعدد اساتید شرکت کننده در ضیافت پرداختند..

برنامه روز دوم ضیافت، با سخنرانی حجت الاسلام سید یوسف ابراهیمیان در موضوع «سبک زندگی اسلامی از منظر اسلام » با محوریت انسانیت و مهندسی معنای زندگی آغاز گردید و با پرسش و پاسخ اساتید ادامه یافت.

از جمله برنامه های جانبی و شبانه این ضیافت، بازدید از رصد خانه حضرت آیت الله صالحی مازندرانی و جلسه پرسش و پاسخ دکتر منصوریان رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران بوده است که مورد استقبال بالای اساتید قرار گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *