سرخط خبرها
خانه / اخبار تصویری / سیزدهمین جشنواره نماز و نیایش دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران

سیزدهمین جشنواره نماز و نیایش دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران

سیزدهمین جشنواره نماز و نیایش دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران با عنوان «معراج نیکان» صبح دیروز با حضور دکتر منصوریان رئیس دانشگاه ازاد اسلامی مازندران ، حجت الاسلام دکتر حسینی مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی مازندران و جمعی از  اساتید ، کارکنان و دانشجویان به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نکا پایان یافت.

حجت الاسلام دکتر حسینی در اختتامیه این جشنواره  با ارائه وضعیت کنونی نماز در دانشگاه های کشور ، یادآور شدندند که بیش از نیمی از جوانان دانشجو به نماز اهمیت داده و در بحث نماز حضور دارند. رسالت دانشگاه این است که روح امیدواری را در بین جوانان همیشه زنده نگه دارد . متاسفانه تبلیغات گسترده ای علیه جوانان ما از سوی دشمنان داخلی و خارجی صورت می گیرد که صحت ندارد…

دکتر حسینی در ادامه با اشاره به «بیانیه‌ی گام دوم انقلاب» و  تبیین فرازهایی از این بیانیه، خواستار شکل گیری کمیته ها و کارگروه های ویژه ای برای تحقق و عملی نمودن منویات مقام معضم رهبری در این بیانیه شدند.

در این نمایشگاه بیش از ۵۰۰  اثر هنری استادان، کارکنان و دانشجویان ۱۴ واحد دانشگاه آزاد اسلامی مازندران در ۹ رشته  به نمایش گذاشته شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *