خانه / اخبار تصویری / مراسم روز میثاق امت با ولایت در دانشگاه آزاد اسلامی واحد قائم شهر

مراسم روز میثاق امت با ولایت در دانشگاه آزاد اسلامی واحد قائم شهر

به مناسبت گرامیداشت حماسه ۹ دی مراسم روز میثاق امت با ولایت در دانشگاه آزاد اسلامی واحد قائم شهر با حضور حجت السلام دکتر حسینی، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه  آزاد اسلامی مازندران ، حجت الاسلام غفاری، معاون نهاد،حجت الاسلام دکتر سید حسین ابراهیمیان ، رئیس واحد و جمع کثیری از اسانید دانشگاه آزاد اسلامی واحد قائم شهر در سالن اجتماعات این دانشگاه برگزار گردید.

حجت السلام دکتر حسینی  با خیرمقدم به اساتید شرکت کننده در این مراسم و تبریک حماسه ۹ دی ، نکاتی را با عنایت به تأکیدات مهم مقام معظم رهبری در خصوص اهمیت حماسه ۹ دی و بصیرت مردم  یادآور شدند. حجت‌الاسلام دکتر ابراهیمیان نیز با تبریک این روز بزرگ ، از حماسه ۹ دی و نقش مهم رهبری در هدایت گری مردم مطالبی را عنوان نمودند.

حجت‌‌الاسلام قاسم روان‌بخش ،عضو هیئت علمی مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی (ره) و سخنران  مراسم نیز با تبریک ۹ دی، این روز را عید بصیرت و به تعبیری انقلاب سوم عنوان کرد.

وی با طرح این سؤال که آیا دموکراسی بهترین نوع حکومت است یا نوع بهتری وجود دارد؟ گفت: بشر امروزه به این جمع‌بندی رسیده که در بین حکومت‌هایی که تجربه کرده است، بهترین حکومت، حکومت مردم بر مردم است. روان‌بخش اضافه کرد: خداوند متعال، معصوم را برای رأس حکومت آفرید، به‌دلیل اینکه معصوم در اجرا و تصمیم خطا نمی‌کند.

عضو هیأت علمی مؤسسه آموزش و پژوهش امام خمینی (ره) حوزه علمیه قم با اشاره به مسئولیت در سطح کلان یک کشور گفت: خطا و اشتباه در تصمیم‌گیری‌ها در سطح کشور آسیب‌های جدی را برای کشور و مردم به‌وجود می‌آورد که نتیجه خوبی نخواهد داشت.استاد حوزه علمیه گفت: مقام معظم رهبری با مدیریت نظامی و سیاسی خود توانستند فتنه‌ها و تهدیدهای داخلی و خارجی را مهار و با روشنگری خودشان رفع ابهام کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *