خانه / اخبار تصویری / مراسم بزرگداشت حماسه ۹ دی با حضور اساتید، دانشجویان و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری

مراسم بزرگداشت حماسه ۹ دی با حضور اساتید، دانشجویان و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری

حجت‌الاسلام دکتر حسینی ، مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی مازندران در مراسم بزرگداشت حماسه ۹ دی که با حضور جمعی از اساتید، دانشجویان و کارکنان در دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری برگزار شد، اظهار کرد: بی‌تردید فتنه ۸۸ خسارات مادی، معنوی و حیثیتی زیادی برای نظام و کشورمان چه در داخل و چه در سطح بین‌الملل به همراه داشته است و خطرناک‌ترین و خسارت‌بارترین پیامد آشوب‌ها و اغتشاشات در فتنه سبز، تخریب چهره نهادها و مراکز قانونی چون سپاه، بسیج، شورای نگهبان، ولایت‌فقیه، صدا و سیما و … بود. سران فتنه و فتنه‌گران، بیشترین حجم تخریب و ترور شخصیتی خود را بر روی این نهادها به‌ویژه سپاه و بسیج مصروف داشتند. در پس پرده تخریب چهره این نهادهای انقلابی، اهدافی نظیر؛ بی‌اعتماد کردن مردم به نهادهای انقلابی و قانونی و به انفعال کشاندن نهادهای انقلابی وجود داشته است.

حجت‌الاسلام سید حسین حسینی کارنامی عناصر مؤثر در فتنه ۸۸ را به پنج دسته تقسیم کرد و گفت: این پنج دسته شامل ۱. بیگانه‌هایی با محوریت آمریکا و رژیم صهیونیستی و انگلیس ۲. ضد انقلاب سنتی داخلی و خارجی کشور از جمله منافقین، نهضت آزادی، بنی‌صدر، سلطنت‌طلبان ۳. فرقه‌های نوظهور استعماری مثل بهائیت و حجتیه و … ۴. ضد انقلاب جدید از زمان دولت سازندگی و اصلاحات کم‌کم ادبیات خودشان را به ادبیات اپوزیسیون تبدیل کردند  ۵. خواص بی‌بصیرت. ایشان افزود حضور در راهپیمایی ۹ دی که از روی بصیرت و دلدادگی آنان به ولایت فقیه انجام گرفته بود ، آب سردی بود بر آتش افروزی فتنه گران که مایه ضمانت ، ارامش و امنیت ملت ایران گردید.

دکتر حسین منصوریان رئیس دانشگاه آزاد اسلامی مازندران نیز در این مراسم اظهار کرد: با وجود همه دشمنی‌هایی که از بدو انقلاب توسط استکبار جهانی صورت گرفت، همواره این نقشه‌های دشمن با حضور شکوهمند مردم در صحنه خنثی شد و حماسه ۹ دی هم یکی ازبارزترین این حضور است که امنیت نظام را تضمین کرد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *