خانه / اخبار تصویری / ویژه برنامه سالروز وحدت حوزه و دانشگاه با حضور آیت الله طبرسی

ویژه برنامه سالروز وحدت حوزه و دانشگاه با حضور آیت الله طبرسی

نشست هم اندیشی علمی و فرهنگی استادان دانشگاه ها و حوزه های علمیه ساری به مناسبت هفته وحدت حوزه و دانشگاه و گرامیداشت شهادت آیت الله مفتح با حضور حضرت آیت الله طبرسی نماینده محترم ولی فقیه،دکتر حسین منصوریان رئیس دانشگاه آزاد اسلامی مازندران، حجت الاسلام دکتر حسینی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه آزاد اسلامی مازندران، وجمع کثیری از اساتید دانشگاه های مازندران  در حوزه علمیه امام علی(ع) ساری برگزار شد.در این نشست نمایندگانی از استادان حوزه و دانشگاه به بیان دیدگاه پیرامون مبحث وحدت حوزه  و دانشگاه و بیان چالش ها و ارائه راهکار پرداختند.

دکتر حسین منصوریان رئیس دانشگاه آزاد اسلامی مازندران به نمایندگی اساتید دانشگاه های ازاد اسلامی مازندران به ایراد سخن در خصوص اهمیت وحدت حوزه و دانشگاه و بیان دیدگاه ها در این باره پرداختند. در خاتمه حضرت آیت الله طبرسی ضمن خوش آمدگویی به مدعوین حاضر در این نشست، توصیه هایی را جهت تحکیم وحدت میان حوزه و دانشگاه بیان فرمودند. حسن ختام برنامه ، ضیافت شام ساده ای بود که با همکاری دفاتر نهاد مستقر در مرکز استان تدارک دیده شد.

لازم به ذکر است علاوه بر حضور اساتید دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران، استادان هیات علمی از دانشگاه های علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری، علوم پزشکی مازندران ، دانشگاه فرهنگیان و پیام نور استان مازندران  نیز حضور داشتند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *