خانه / اخبار تصویری / دستاوردهای ۴۰ ساله انقلاب برای دانشجویان تبیین شود

دستاوردهای ۴۰ ساله انقلاب برای دانشجویان تبیین شود

نشست اعضای  هیئت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد سوادکوه  با حجت الاسلام دکتر حسینی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های آزاد اسلامی استان مازندران .

حجت‌الاسلام سیدحسین حسینی‌کارنامی  با شرکت در نشست هیئت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد سوادکوه گفت: با توجه به نزدیکی ایام‌الله دهه فجر و ۴۰سالگی انقلاب اسلامی ایران باید برکات و دستاوردهای ۴۰ساله انقلاب برای دانشجویان در برنامه‌های مختلف تبیین شود.

وی با بیان اینکه از وضعیت فرهنگی و آموزشی فعلی دانشگاه‌ها آگاه هستیم اظهار کرد: باید در راستای اجرای سند اسلامی شدن دانشگاه‌ها و دستورالعمل آراستگی عفاف و حجاب اقدامات مؤثر و کاربردی انجام شود.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد سوادکوه نیز با بیان عملکرد حوزه‌های مختلف آموزشی و پژوهشی، اداری و مالی و عمرانی، مهم‌ترین اقدامات صورت گرفته در حوزه فرهنگی و دانشجویی برای نیمسال تحصیلی جاری واحد متبوعش را برگزاری آیین نکوداشت دانشجویان جدید، گرامیداشت روز دانشجو و یادواره شهدای دانشجوی شهرستان و برگزاری مراسم در مناسبت‌های ملی و مذهبی عنوان کرد.

داریوش خادمی‌شورمستی تشکیل دو کارگروه اجتماعی فرهنگی و آراستگی عفاف و حجاب در دانشگاه آزاد اسلامی واحد سوادکوه را یادآور شد و اظهار کرد: در بحث سند اسلامی‌شدن دانشگاه‌ها مصوب شورای عالی انقلاب فرهنگی، این واحد دانشگاهی اهتمام به اجرای محتوایی سند دارد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *