خانه / اخبار تصویری / یادواره شهدای دانشجو شهرستان ساری

یادواره شهدای دانشجو شهرستان ساری

مراسم یادواره شهدای دانشجو شهرستان ساری به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری و با حضور مسئولین کشوری ، استانی و جمع گثیری از دانشجویان و اساتید شهرستان ساری  برگزار گردید.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی مازندران  در این مراسم گفت: در پی اعتراف یکی از جاسوسان FBI که در یک مجله معتبر بین‌المللی منتشر شده، آمده است که ؛ سردار سلیمانی ژنرال مقتدر خاورمیانه است و این اقتدار ناشی از رزم خالصانه و با ایمان  رزمندگان در دوران دفاع مقدس ومدافعان حرم و اقتدار اسلام است.
دکتر حسین منصوریان در مراسم یادواره شهدای دانشجو اظهار کرد: شهدای ما به امام راحل اقتدا و با خدا معامله کردند، اجر آنها عظیم است.
وی خاطر نشان کرد: جنگ و رزم ما مبتنی بر اعتقادات پاک بوده است وعزت و سربلندی که امروز نصیب ملت ایران شده است به‌دلیل حضور عاشقانه ایثارگران ما در دوران دفاع مقدس است و این اقتدار در چهره رزمندگان به خوبی دیده می‌شود.
منصوریان با اعلام اینکه این اقتدار ناشی از رزم خالصانه رزمندگان در دوران دفاع مقدس و اقتدار اسلام است، گفت: در وصیت‌نامه شهدا ذکر شده که آنها در تبعیت از امام راحل و برای دفاع از نظام و اعتقادات خودشان در این مسیر گام نهادند.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی مازندران با اعلام اینکه شهدای دوران دفاع مقدس و حتی شهدای مدافع حرم به جهت حضور در این راه از درجات بالای معنویت هم برخودار شدند، گفت: به واسطه این رشادت‌ها امروز انقلاب اسلامی برگرفته از فرهنگ عاشورایی در جهان رو به گسترش است.
و انقلاب اسلامی امروز نه تنها در خاورمیانه بلکه در سراسر گیتی در حال گسترش و رشد است و ترویج فرهنگ اسلام ناب محمدی به یکی از دغدغه‌های جدی امت‌ها تبدیل شده است.
در این یادواره برنامه های متنوعی از جمله دکلمه خوانی فرزند شهید ، خاطره گویی جانباز و … نیز به اجرا در آمد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *