خانه / اخبار تصویری / جلسه شورای آراستگی فردی و شئون رفتاری دانشگاه آزاد اسلامی واحد نور

جلسه شورای آراستگی فردی و شئون رفتاری دانشگاه آزاد اسلامی واحد نور

اولین جلسه شورای آراستگی فردی و شئون رفتاری دانشگاه آزاد اسلامی واحد نور با حضور دکتر احمدی رئیس واحد؛ حجت السلام دکترحسینی، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران و حجت السلام غفاری معاونت این نهاد تشکیل شد.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های آزاد اسلامی استان مازندران در واحد نور:

« ظواهر شریعت باید با روش های دلسوزانه القاء شود »

در این نشست دکتر احمدی سرپرست واحد نور  ضمن معرفی اعضاء، خواستار اجرای صحیح و دقیق آئین نامه آراستگی فردی و شئون رفتاری با روش های روانشناسانه و محترمانه و ارائه رهنمودهای لازم توسط مسئول محترم نهاد رهبری استان شد.

حسینی مسئول نهاد  نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای آزاد اسلامی استان مازندران هم با اشاره به راهپیمایی اربعین بعنوان حرکت عظیم فرهنگی که از سالهای قبل از انقلاب نیز انجام می گرفت، پیرامون نقش حضرت زینب (س) در واقعه کربلا نکاتی را ارائه کرد.

 وی ضمن قدردانی از دکتر کلانتری معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی در تدوین آئین نامه آراستگی و شئون فردی ، از اعضاء خواست تا با روشی که پیامبر اکرم(ص) براساس دستورات قرآنی برای اشاعه فرهنگ اسلام اتخاذ فرمودند، دانشجویان و اساتید و کارکنان را به تخلق به اخلاق اسلامی و شئونات فرهنگی هدایت و ظواهر شریعت را با روش های دلسوزانه القاء نمایند. حسینی بومی سازی آئین نامه آراستگی را از ضروریات دانست.

یوسفی معاون فرهنگی دانشجویی و دبیر کارگروه آراستگی و شئون فردی واحد نور هم شرح وظایف اعضاء گروه را برشمرد و خلاصه ای از آئین نامه مربوطه را برای اعضاء توضیح داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *