خانه / اخبار تصویری / همایش ملی انقلاب اسلامی و استکبار جهانی به میزبانی دانشگاه ازاد اسلامی واحد ساری

همایش ملی انقلاب اسلامی و استکبار جهانی به میزبانی دانشگاه ازاد اسلامی واحد ساری

همایش ملی انقلاب اسلامی و استکبار جهانی، بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی، روز ۱۳ آبان با حضور رئیس سازمان بسیج اساتید کشور ، نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری، رئیس بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی مازندران، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه آزاد اسلامی مازندران، رئیس بسیج اساتید دانشگاه مازندران و استادان بسیجی دانشگاه های استان در واحد ساری برگزار شد.

در این همایش رئیس دانشگاه آزاداسلامی مازندران و واحد ساری با بیان اینکه جامعه ما با اتفاقات شیرین و تلخ ماندگار شد و نظام جمهوری اسلامی به رهبری امام راحل و در ادامه آن با رهبری مقام معظم رهبری روزهایی پرفراز و نشیبی را تجربه کرده گفت: ۱۳ آبان یکی از روزهایی است که با اتفاقاتی که رخ داد در ذهن ملت ایران ماندگار شد.

حسین منصوریان افزود: ۱۳ آبان اگرچه به نام دانش‌آموز نامیده شد اما روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و روز تبعید امام راحل به ترکیه هم نام گرفت. رئیس دانشگاه آزاد اسلامی مازندران با بیان اینکه ۱۳ آبان روزی است که در ذهن ملت ایران اسلامی ماندگار شد، افزود: بسیج بارزترین جلوه‌گاه قرارگاه فرهنگی و فرهیختگی در کشور است.

وی با بیان اینکه بسیج اساتید تلاش جمعی هدفمند برای تحقق آرمان‌های علمی نظام است، گفت: بسیج اساتید تجلی عقلانیت در صحنه‌های سیاسی، اجتماعی و فرهنگی کشور است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری بسیج اساتید را پاسخگوی معضلات جامعه در اشکال گوناگون با تکیه بر افراد با تجربه برشمرد و افزود: این نهاد به‌عنوان پیشگام آگاهانه در مبارزه با تبعیض و ناروایی‌های فرهنگی  و اجتماعی در  کشور است.

در پایان همایش نیز  مراسم عطر افشانی مزار شهدای گمنام دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری با حضور مهمانان برگزار گردید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *