خانه / اخبار نهاد / کارگاه ائمه جماعات دانشگاه های آزاد اسلامی استان مازندران

کارگاه ائمه جماعات دانشگاه های آزاد اسلامی استان مازندران

کارگاه ائمه جماعات دانشگاه های آزاد اسلامی استان مازندران روز یکشنبه مورخ ۹۷/۷/۲۲ با حضور بیست نفر در سالن اجتماعات دانشگاه ازاد اسلامی واحد قائمشهر برگزار گردید.
در این نشست ابتدا حجت الاسلام دکتر حسینی مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی مازندران ، ضمن خیر مقدم و تسلیت ایام با اشاره به مطالبات مقام معظم رهبری از روحانیون در دانشگاه بیان داشتند : با توجه به اهمیت امور مذهبی و فرهنگی ، نقش مهمی متوجه روحانیون دانشگاه در ترویج معارف دینی می باشد و انتظار می رود روحانیون محترم در محیط دانشگاهی با حضور عالمانه ، اقتدار علمی، اخلاص در عمل و با جدیت و کوشش به همراه همکاری همه مجموعه های دانشگاهی مباحث نو و جذابی را در اختیار نسل دانشگاهی قرار بدهند.
سپس حجت الاسلام دکتر ابراهیمیان عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی و مدرس کارگاه  به عنوان سخنران اصلی این نشست به بیان مباحثی در خصوص فنون و رازهای موفقیت یک مبلغ در دانشگاه پرداختند.
در ادامه بحثی تحت عنوان « شیوه های جذب دانشجو به نماز جماعت و راهکارها» توسط حجت الاسلام غفاری ، معاون دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی مازندران مطرح و با مشارکت همه اعضا مورد بحث و بررسی قرار گرفت .
جلسه فوق الذکر با اقامه نماز جماعت به پایان رسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *