خانه / اخبار نهاد / هشتمین جلسه شورای کارشناسان ستاد اقامه نماز دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران

هشتمین جلسه شورای کارشناسان ستاد اقامه نماز دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران

هشتمین جلسه شورای کارشناسان ستاد اقامه نماز دانشگاه آزاد اسلامی استان  مازندران با حضور دکتر منصوریان سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران،  دکتر صالحی رییس دبیرخانه هیات امنا دانشگاه آزاد اسلامی استان، حجت الاسلام دکتر حسینی مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران، دکتر اسفندیاری  رئیس  شورای تخصصی دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی استان و کارشناسان ستاد اقامه نماز واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی استان ، روز شنبه در سالن جلسات دبیرخانه هیات امنا برگزار گردید.

جلسه با تلاوت آیاتی از کلام ا… مجید آغاز گردید، سپس دکتر منصوریان ضمن عرض خیر مقدم  به حضّار در خصوص رویکردهای کلان دانشگاه در حوزه فرهنگی به ارایه سخن پرداختند.

در ادامه جلسه حجت الاسلام دکترحسینی با تسلیت و تعزیت ایام سوگواری سید و سالار شهیدان  با اشاره به حدیثی از امام علی (ع)  در نهج البلاغه افزودند: خداوند در زمین دو عامل را مانع عذاب قرار دادند، یکی پیامبران و دیگری استغفار که قطعا نماز از بارزترین مصادیق این مساله است .

دکتر حسینی در بخش دیگری از سخنان خود گزارشی در خصوص عملکرد نهاد در زمینه نماز ارائه کردند و خواستار اقامه و تدارک امکانات و فضای لازم برای نماز جماعت در خوابگاه های دانشجویی شدند.

ایشان  افزودند: فعال سازی کانون دانشجویی نماز و نیایش در واحدها می تواند در جذب و رویکرد بیشتر به اقامه نماز موثر واقع گرددو نهاد مقام معظم رهبری  آمادگی خود را در خصوص برگزاری کارگاه صیح خوانی نماز در واحد اعلام می نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *