خانه / اخبار تصویری / ویژه برنامه خوابگاه دانشجویی خواهران دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل

ویژه برنامه خوابگاه دانشجویی خواهران دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل

به مناسبت اعیاد شعبانیه ویژه برنامه خوابگاه دانشجویی خواهران دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری باحضور معاون و مسئول واحد خواهران دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های آزاد اسلامی مازندران و مهندس نیاز آذری مدیر دانشجویی واحد ، برگزار گردید.

بعد از اقامه نماز جماعت توسط حجت الاسلام غفاری معون نهاد ، ایشان در خصوص مهدویت و پروسه آینده بشر ، مباحثی را درجمع دانشجویان بیان نموده و اشاره کردند:

مسئله منجی، مهدویت و آینده بشر در اسلام به بهترین شکل بیان شده و در قرآن و روایات با صراحت به آن پرداخته شد که بشر در مسیر زندگی خود دو دوره را تجربه می کند: دوره اول پیچیده در ظلم وستم و دوره دوم به عدالت و امنیت جهانی در سایه رهبری و امامت حضرت امام زمان (عج)   .

غفاری در بخش دیگری از سخنان خود گفتند : مسئله انتظار دراسلام از افضل عبادات شمرده می شود  و بدون تردید اگر منتظر واقعی باشیم قطعا مورد توجه آن امام زنده و حاضر قرار خواهیم گرفت .

سپس سرکار خانم عابدی بعد ازسخنرانی معاون نهاد ، جلسه ای  با دانشجویان در خصوص برنامه های فرهنگی ماه مبارک رمضان و مسائل فرهنگی خوابگاه برگزار نمود.در پایان به هشت نفر از فعالان برگزیده خوابگاه از طرف دفتر نهاد و دانشگاه هدایایی تقدیم گردید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *