خانه / اخبار تصویری / نشست مدیران گروه معارف اسلامی دانشگاه های آزاد اسلامی استان مازندران

نشست مدیران گروه معارف اسلامی دانشگاه های آزاد اسلامی استان مازندران

نشست هم اندیشی دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های آزاد اسلامی استان مازندران با مدیران گروه های معارف اسلامی دانشگاه های آزاد اسلامی استان ،در دانشگاه آزاد اسلامی واحد قائمشهر با حضور حجت الاسلام دکتر حسینی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران ، دکتر اسفندیاری مدیرگروه معارف اسلامی دانشگاه‌های آزاد اسلامی استان مازندران روز یک شنبه ،مورخ ۱۲/۱۲/۹۶ برگزار شد.

در این نشست بعد از تلاوت ایاتی از کلام ا… مجید ، حجت الاسلام دکتر حسینی مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های آزاد اسلامی استان مازندران، با اشاره به بیان اهمیت و جایگاه معارف اسلامی و نقش اساتید گروه معارف اسلامی در دانشگاه ها پرداختند.

ایشان در بخشی از سخنان خود بیان داشتند: دانشجویان با توجه به فطرت خداجویی و حقیقت خواهی خود، پذیرای دین و ارزش های نورانی معارف اسلامی هستند ولی نقش بدخواهان و دشمنان را هرگز نباید نادیده و ساده گرفت و لذا جا دارد اساتید معارف اسلامی سطح مطالعات و اطلاعات خودرا ارتقا دهند.

سپس هریک از حاضرین در جلسه به بحث و بررسی در خصوص مباحث مرتبط به گروه معارف اسلامی پرداختند و درپایان مواردی به عنوان پیگیری و اقدام به تصویب رسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *