خانه / اخبار واحد ها / نشست مسئولین بسیج و تشکل های اسلامی استان مازندران

نشست مسئولین بسیج و تشکل های اسلامی استان مازندران

به گزارش دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران؛ به همت دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران نشست مسئولین بسیج دانشجویی و تشکل های اسلامی استان مازندران روز سه شنبه مورخ ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ با حضور دکتر نیاز آذری ریاست محترم دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران، حجت الاسلام غفاری معاون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران، دکتر احمدی مسئول تشکل های استان مازندران، آقای نوریان مسئول بسیج دانشجویی استان، و مسئولین بسیج و تشکل های واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی راس ساعت ۹:۳۰ در سالن کنفرانس واحد ساری برگزار شد.

پس از تلاوت آیاتی از کلام الله مجیدجناب آقای دکتر احمدی دبیر تشکل های دانشجویی استان بعد از ذکر خیر مقدم مباحثی در خصوص اهداف برگزاری جلسه و همینطور مدلی از نظام حکومت دینی بر مبنای مباحث نظری و علمی اسلام بیان داشتند.

در ادامه دکتر نیاز آذری ریاست دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران؛ ضمن تبریک دهه مبارک فجر به جایگاه انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن در جهار دهه انقلاب اشاره نمودند. سپس حجت الاسلام غفاری معاون نهاد ضمن تسلیت به مناسبت ایام فاطمیه و تبریک دهه فجر، به نقش و جایگاه تشکل های اسلامی و سیاسی در جامعه و محیط دانشگاهی اشاره نموده و بیان داشتند: در ساز و کار تشکیلاتی همه فرصت ها برای فعالیت ها فراهم است و جهت موفقیت در فعالیتها لازم است که همه فعالان دانشجویی به نکاتی چون نیاز سنجی، مخاطب شناسی، بکارگیری شیوه های نو در امور فرهنگی، عدم موازی کاری، استفاده شایسته از فرصت های فضای مجازی توجه ویژه نمایند، و دفتر نهاد رهبری دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران؛ در حد توان هرگونه همکاری، مساعدت و حمایت را در تحقق اهداف در چهار چوب مقررات خواهد داشت.

سپس جناب آقای نوری مسئول بسیج دانشجویی استان جهت ارائه برنامه های ترم و فعالیت تشکل مطالبی بیان نمودند.

در پایان فعالان دانشجویی در خصوص برنامه های ارائه شده و نقطه نظرات خود مطالبی را بیان کردند. و در پایان جلسه با قرائت بیانیه ای در رابطه با دهه مبارک فجر خاتمه یافت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *