خانه / اخبار نهاد / دیدار مسئولین نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی با اعضای هیئت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد بهشهر

دیدار مسئولین نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی با اعضای هیئت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد بهشهر

به گزارش دفتر نهاد نمایندگی  مقام معظم رهبری در دانشگاههای آزاد اسلامی استان مازندران؛ روز دوشنبه  مورخ ۹۶/۱۰/۱۱ جلسه ای با حضور حجت الاسلام دکتر حسینی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های آزاد اسلامی استان مازندران به همراه اعضای این دفتر با ریاست و اعضای هیئت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد بهشهر برگزار گردید.

در این دیدار دکتر شیردل ریاست دانشگاه آزاد اسلامی واحد بهشهر ضمن بیان خیر مقدم به مسئولین نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری به بیان اهمیت فعالیت های فرهنگی با توجه به دغدغه های مقام معظم رهبری در این زمینه و تاکیدات ایشان به دانشگاهیان در این رابطه گفت که باید برای جوانانمان در حوزه فرهنگی راهگشا باشیم و راه های جدیدی را به دانشجویان نشان دهیم.

در ادامه حجت الاسلام دکتر حسینی به نقش فرهنگ و کیفیت بخشی در امور فرهنگی پرداخته، و در ادامه موضوع (قلب سالم) را محور سخنان خود قرار دادند و اظهار داشتند: قلب سالم هفت مولفه دارد و کسانی رستگارند که با قلب سالم خدمت خدا رسیده باشند. قلب همان روح آدم است که فرمانده است؛ افرادی که مولفه های قلب سالم را دارند، صادق هستند و تسلیم فرامین خداوند می باشند و نسبت به خانواده شان دغدغه دارند.

دکتر حسینی افزود: از مولفه های قلب سلیم حلال خوردن و کسب معیشت حلال است و این تنها در گرو تلاش، دلسوزی و همت بدست می آید. از این رو همه اساتید و کارکنان به لحاظ احکام  شرعی وظیفه داریم و از این رو همه باید تمام تلاش خود را برای سوق دانشجویان به این راه بکار بریم.  دکتر حسینی در خاتمه از عملکرد فرهنگی واحد بهشهر ابراز رضایت نموده و خواهان استمرار فعالیت های فرهنگی با همکاری نهاد شدند.

 

/ پایان /

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *