خانه / اخبار نهاد / ویژه برنامه حماسه ۹ دی

ویژه برنامه حماسه ۹ دی

مقام معظم رهبری: حماسه ۹ دی تجدید پیمان دوباره ملت بزرگ ایران با آرمان‌ها و ارزشهای انقلاب است.

ویژه برنامه حماسه ۹ دی به همت دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی  مازندران و معاونت دانشجویی و فرهنگی واحد ساری باحضور حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسینی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران، اساتید، کارکنان و دانشجویان روز شنبه مورخ ۹/۱۰/۹۶  برگزار گردید.حماسه ۹ دی روز تجلی حماسه عاشورایی و میثاق معنا دار امت با مقام عظمای ولایت و نقطه سرنوشت ساز تقابل نظام سلطه و جبهه استکبار با اسلام، انقلاب و ولایت فقیه بود. حماسه‌ای ماندگار و عبرت آموز که با حضور آگاهانه و برخاسته از بصیرت متکی بر ایمان و اراده الهی ملت ایران شکل گرفت.
به همین مناسبت نشست هم اندیشی دیگری نیز از ساعت ۱۰ صبح در سالن کنفرانس دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی با حضور جمع کثیری از اساتید و سخنرانی حجت الاسلام دکتر معلمی  برگزارشد .
لازم به ذکر است بعد از نماز جماعت ظهر و عصر در مسجد حضرت ولی عصر (عج) دانشگاه نیز برنامه بزرگداشت حماسه ۹ دی با حضور نمازگزاران (اساتید ،کارکنان و دانشجویان ) برگزار شد. که به اهمیت این روز و حفظ همه جانبه نظام مقدس جمهوری اسلامی و اطاعت از رهنمودها و فرامین مقام معظم رهبری تاکید و توصیه گردید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *