خانه / اسلایدر بالا / برگزاری جلسه تمدن اسلامی و رسالت دانشگاه

برگزاری جلسه تمدن اسلامی و رسالت دانشگاه

به گزارش دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران؛ روز شنبه مورخه  ۹۶/۰۹/۲۵  اولین جلسه از سلسله مباحث پیرامون تمدن اسلامی و رسالت دانشگاه توسط دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های آزاد اسلامی استان مازندران و با همکاری دفتر هم اندیشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری در سالن کنفرانس دفتر نهاد، با حضور ۴۰ نفر از اساتید این واحد برگزار شد.

جلسه با تلاوتی چند از  آیات  کلام الله مجید آغاز گردید و سپس حجت الاسلام دکتر حسینی مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های آزاد اسلامی استان مازندران ضمن بیان خیر مقدم و گرامیداشت هفته وحدت حوزه و دانشگاه به اهمیت و جایگاه رفیع هم اندیشی با عنایت به تاکیدات مقام معظم رهبری اشاره داشتند.

 حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسینی در ادامه افزود: نخبگان دانشگاهی به جهت دارا بودن ظرفیت های علمی ، کارشناسی و دیدگاه های تخصصی، یکی از بهترین گزینه ها در تصمیم سازی می باشند. این موضوع  از مطالبات جدی مقام معظم رهبری می باشد که می تواند موجب تسهیل در امر تصمیم سازی و تصمیم گیری عقلانی، علمی و منطقی بر مبنای خرد جمعی نیز گردد.

سپس دکتر محمودی دبیر هم اندیشی دانشگاه های آزاد اسلامی مازندران، مباحثی در خصوص اهمیت موضوع جلسه بیان داشتند.

مدرس کارگاه ؛ حجت الاسلام دکتر معلمی در ادامه به شرح و تفضیل پیرامون تمدن اسلامی، رسالت و نقش دانشگاه بر جامعه و دانشجویان پرداختند. در پایان جلسه با پرسش و پاسخ و ارائه نقطه نظرات  اساتید پایان یافت.

یاد آور می شود ادامه این سلسله نشست ها، هفته آینده شنبه مورخه ۹۶/۱۰/۰۲ برگزار خواهد شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *