خانه / اخبار واحد ها / غداهای سنتی و ایرانی با دستپخت دانشجویان واحد ساری

غداهای سنتی و ایرانی با دستپخت دانشجویان واحد ساری

به گزارش دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران؛ شامگاه روزگذشته  چهارمین دوره مسابقات آشپزی دانشجویان دختر مستقر در خوابگاه دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری برگزار شد.

دکتر کیومرث نیازآذری ریاست دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران، دکتر سیدحسین حسینی کارنامی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران، دکتر محمد صالحی رییس دبیرخانه هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران و معاونین واحد ساری نیز دراین مراسم حضور داشتند.
در آیین اختتامیه این مسابقه دکتر نیازآذری رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری در جمع صمیمی با دانشجویان خوابگاه گفت:  شما دانشجویان سرمایه های این نظام و امیدهای آینده هستید و آینده این کشور با درخشش و پشتکار شما حاصل خواهد شد.
وی یکی از مزایای حضور در خوابگاه را کسب تجربه و مهارت در زندگی عنوان کرد و اقزود: زندگی در محیط خوابگاه دانشجویی، فرصتی برای کسب تجربه و مهارت برای زندگی مستقل است و فرصتی خوب برای شما دانشجویان است.
دکتر نیازآذری با بیان اینکه حساسیت در اجرای قوانین و مقررات و برقراری نظم و انضباط در خوابگاه برای تامین رفاه حال و  امنیت و آسایش دانشجویان خوابگاه است اظهار کرد: شاید از نظر دانشجویان بعضی از قوانین محدودیت به نظر برسد اما در واقع این قوانین موجب می شود تا افراد قانون محور عمل نمایند و در آینده در زندگی و حرفه خود به اهمیت این قوانین بیشتر پی خواهید برد.
وی دوران دانشجویی را بهترین دوران زندگی برای کسب علم عنوان کرد و تاکید کرد: شما دانشجویان باید از فرصت جوانی برای کسب علم و دانش و اندیشه استفاده کنید تا در آینده به کشور و جامعه خود خدمات ارزشمندی ارائه کنید.
قابل ذکر است در پایان این مسابقات از پنج  گروه برگزیده با اهدا جوایز نقدی تقدیر شد و به سایر شرکت کنندگان نیز جوایزی به یادگار اهدا شد.

ضمنا  نماینده دانشجویان خوابگاه نیز درخواستهای خود مبنی بر استقرار سرویس ایاب و ذهاب در نوبت صبح و عصر از خوابگاه به دانشگاه و بالعکس،  نصب آبسرد کن در محوطه پارکینگ خوابگاه، نصب  یک دستگاه ای تی ام در خوابگاه، نصب سیستم تسویه آب آشامیدنی، امکان تقسیط شهریه خوابگاه در طول ترم را مطرح کردند که دکتر نیازآذری رییس دانشگاه دستور انجام کلیه موارد خواسته شده را صادر نمودند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *