خانه / اخبار واحد ها / برگزاری طرح ضیافت اندیشه استادان در واحد آیت الله آملی

برگزاری طرح ضیافت اندیشه استادان در واحد آیت الله آملی

به گزارش دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران؛ در ادامه طرح آموزشی ضیافت اندیشه استادان،کارگاه معرفت افزایی با عنوان معرفت شناسی اسلامی  و تدریس حجت الاسلام والمسلمین دکتر عباس نیکزاد ( عضو هیئت علمی دانشگاه و مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه علوم پزشکی بابل) روز چهارشنبه مورخه ۱۳۹۶/۰۶/۲۹ در واحد آیت الله آملی برگزار شد.

یکی از مسائلی که در سال های اخیر مورد تاکید مقام معظم رهبری قرار گرفته است و در جلسات ایشان با قشر دانشگاهی از آن سخن به میان آمده است مساله ارتقای معرفت دینی استادان دانشگاه هاست.

نظر به نقش و جایگاه استادان در ترویج فرهنگ و اشاعه مقدسات و در عمل به وظیفه امر به معروف و نهی از منکر ،نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران با همکاری دانشگاه آزاد اسلامی واحد آیت ا… آملی در راستای رسالت خود اقدام به برگزاری کارگاه معرفت افزایی ویژه استان در واحد آیت ا… آملی با حضور ۸۰ نفر از اساتید نمودند، در این نشست دکتر نیکزاد مدرس کارگاه در خصوص معرفت افزایی ، علم و دین و معرفت شناسی که از بهترین فرصت ها جهت ارتقای سطح آگاهی و تعمیق باورهای دینی اساتید می باشد ، مطالبی را عنوان نمودند و سپس اساتید حاضر در جلسه به بحث گفتگو شرکت نمودند . این گارگاه ساعت ۸ صبح شروع و ساعت ۱۸ عصر به پایان رسید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *