خانه / اخبار نهاد / دیدار مسئولین نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی با اعضای هیئت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد نور

دیدار مسئولین نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی با اعضای هیئت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد نور

به گزارش دفتر نهاد نمایندگی  مقام معظم رهبری در دانشگاههای آزاد اسلامی استان مازندران روز دوشنبه مورخ ۹۶/۰۱/۲۸ جلسه ای با حضور حجت الاسلام دکتر حسینی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های آزاد اسلامی استان مازندران به همراه اعضای این دفتر با ریاست و اعضای هیئت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد نور برگزار گردید.

در این نشست حجت الاسلام دکتر حسینی با اشاره به ماه پربرکت رجب و استفاده شایسته از این ماه ، دعا و استغفار را از سفارشات ویژه معصومین علیهم السلام در این ماه برشمردند که دارای برکات مادی و معنوی زیادی در زندگی خواهد بود.

ایشان در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به شعار سال ۹۶ با عنوان اقتصاد مقاومتی ،تولید و اشتغال، بیان داشتند: همه ما موظفیم فرامین مقام معظم رهبری را در مرحله عمل ، اجرایی نموده و دانشگاه ها در پیاده ساختن فرامین رهبری در شعار سال نقش اساسی دارند.

در ادامه دکتر حسینی، با بیان رسالت دفتر نهاد رهبری در دانشگاه ها که از جمله آنها تعمیق بخشی باورهای دینی است به توضیح و تبیین آن پرداختند.

سپس دکتر متولی ریاست دانشگاه آزاد اسلامی واحد نور در این جلسه ضمن خیر مقدم ، به بیان گزارشی از وضعیت آن واحد پرداختند، در پایان هریک از معاونین و مدیران شرکت کننده در جلسه نقطه نظرات و برنامه های خود را ارائه دادند.

/ پایان /

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *