خانه / اخبار نهاد / دیدار مسئولین نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی با اعضای هیئت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد چالوس

دیدار مسئولین نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی با اعضای هیئت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد چالوس

دیداربا اعضای هیئت رییسه واحد چالوس

به گزارش دفتر نهاد نمایندگی  مقام معظم رهبری در دانشگاههای آزاد اسلامی استان مازندران؛ روز سه شنبه  مورخ ۲۹/۱/۹۶ جلسه ای با حضور دکتر حسینی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های آزاد اسلامی استان مازندران به همراه اعضای این دفتر با ریاست و اعضای هیئت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد چالوس برگزار گردید.

در این دیدار حجت الاسلام دکتر حسینی ضمن اشاره به آموزه های اخلاقی در ادعیه از جمله دعاهای ماه رجب ، به نقش فرهنگ و کیفیت بخشی در امور فرهنگی پرداخته، و اظهارداشتند: با توجه به اینکه ما تعداد بالایی از اساتید و دانشجویان را در واحدهای دانشگاهی آزاد اسلامی استان داریم ، رسالت و وظیفه سنگینی متوجه ماست. اگر آموزه های دینی و فرهنگی به صورت درست و مناسب با زبان ، زمان و نیاز مخاطب بیان شود ، یقینا مورد استقبال نسل دانشگاهی قرار خواهد گرفت. لذا باید با اخلاص ، تلاش و به کار گیری شیوه های نوین  با همکاری یکدیگر به تبیین امور فرهنگی و مذهبی اهتمامی ویژه بورزیم.

حجت الاسلام دکتر حسینی در ادامه با اشاره به شعار سال ۹۶ توسط مقام معظم رهبری و همچنین بیان رسالت نهاد رهبری در دانشگاه ها  خواستار همت مضاعف در اجرای مطالبات و منویات مقام معظم رهبری در سال ۹۶ شدند.

در ادامه دکتر سام ریاست محترم دانشگاه آزاد اسلامی واحد چالوس ضمن سخنان خود در این نشست با اارائه گزارشی از آن واحد ، به بیان برخی آسیب ها نسبت به دانشگاه آزاد اسلامی و راهکار ها پرداختند.

در پایان شرکت کنندگان از مدیران و معاونین با بیان نقطه نظرات و برنامه های خود پرداختند. اهتمام و احیای دفتر فرهنگ اسلامی و توجه به سهمیه دانشجویان تحصیلات تکمیلی از سوی وزارت محترم علوم ، از جمله مطالبات جدی اعضای محترم هیئت رییسه دانشگاه ها بوده استکه از نهاد رهبری و شخص  حضرت حجت الاسلام محمدیان  این انتظار را داشته اند.

/ پایان /

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *