خانه / اخبار نهاد / دیدار با ریاست و اعضای هیأت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد نوشهر

دیدار با ریاست و اعضای هیأت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد نوشهر

به گزارش روابط عمومی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی مازندران ،  روز یکشنبه مورخ ۱۳۹۶/۱/۲۷ حجت الاسلام دکتر سیدحسین حسینی مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران در دیدار با ریاست  و اعضای هیأت رئیسه واحد نوشهر طی سخنانی، کار و تلاش  در دانشگاه  را از افتخارات بزرگ اشاره کردند و یکی از موفقیت های دانشگاه آزاد اسلامی  را منوط به کار توام با روحیه معنوی و اخلاص دانستند.  ایشان در ادامه  به این نکته که داشتن خلوص نیت در کار و خدمت به مردم و دانشجویان از توصیه های پیامبر بزرگ اسلام بوده که مورد عنایت حضرت حق می باشد. دکتر حسینی گفتند، حدود ۹۰ درصد از دانشجویان به اعتقادات مذهبی و اصول اولیه دین اعتقاد داشته و ۴۰ درصد نیز غالبا در نماز جماعت و مراسم های عبادی حضور دارند که هدایت این دسته از دانشجویان می تواند از توفیقات  باشد. ایشان ضمن گرامیداشت ماه پرفیض رجب وبهره مندی از فیوضات این ماه اشاره به این نکته داشتند که  ماندگاری انسانها در کسب علم توام با ایمان است که از موارد رستگاری است. همینطور ایجاد  ، ساخت و توسعه فضای علمی  و دانشگاهی را قابل ارزش توصیف کردند.

دکتر کیا رئیس واحد نوشهر نیز ضمن خیر مقدم به معرفی واحد نوشهر و روند تاسیس آن از سال ۱۳۸۶ ، مطالبی را ارائه نمودند و ادامه دادند که واحد نوشهر در حال حاضر با ۶۰ عضو هیات علمی ، ۲۴ کارمند ،  ۲۰ رشته در مقطع کارشناسی و ۱۲ رشته در مقطع کارشناسی ارشد مشغول فعالیت آموزشی می باشد. ایشان فعالیت های مستمر و موثر در امور فرهنگی  را یکی از اولویت های  مهم واحد یادآور شدند.

همچنین در این جلسه  معاونین و مدیران واحد نوشهر ضمن معرفی  خود و حوزه کاری ، گزارشی از برنامه های اجرایی در حوزه مرتبط را ارائه نمودند.

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *