خانه / اخبار واحد ها / مجموعه برنامه های برگزار شده در واحد های دانشگاه آزاد اسلامی

مجموعه برنامه های برگزار شده در واحد های دانشگاه آزاد اسلامی

به گزارش دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران؛ مراسم بزرگداشت ایام الله دهه فجر در تمامی واحد های دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران نیز همانند جای جای ایران اسلامی پر شور برگزار شد.

واحد ساری

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران، مراسم بزرگداشت ایام الله دهه فجر امروز در مسجد حضرت ولیعصر(عج) دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری برگزار شد. این مراسم با سخنرانی حجت الاسلام دکتر سید حسین حسینی مسئول محترم نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران برگزار شد که ایشان ضمن تبریک و تهنیت به مناسبت فرارسیدن دهه فجر انقلاب اسلامی با موضوع وظیفه و رسالت افراد جامعه نسبت به انقلاب و تداوم آن به بحث و گفت و گو پرداختند.

واحد بابل

واحد بابل نیز برنامه هابی مختلفی را انجام داد که میتوان به برنامه هایی همچون : دیدار دانشگاهیان واحد بابل با خانواده شهیدان نیاز آذری ،
حوزه معاونت فرهنگی دانشجویی و اعضای هیات رئیسه واحد بابل با خانواده چهار شهید والامقام شهیدان اسرافیل،رمضان،بهزاد و احمد نیاز آذری دیدار کردند.
همچنین در مراسم تجدید بیعت با آرمان های شهدا و امام (ره) که همزمان با دومین روز ایام‌الله دهه فجر با حضور معاونین، جمعی از اعضای هیأت علمی و کارکنان و دانشجویان در یادمان دوتن ازشهدای گمنام این واحد دانشگاهی انجام شد، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل اظهار کرد: «انقلاب اسلامی ایران به رهبری حضرت امام خمینی(ره) یکی از مهمترین انقلاب‌های عصر حاضر بوده و نقش مهمی در بیداری جهان اسلام داشته‌ است؛ این انقلاب با الهام از آموزه‌های دینی و قرآنی صورت گرفت.»

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *