خانه / اخبار واحد ها / جشن سالروز ولادت حضرت محمد (ص) و امام صادق (ع) در واحد آیت الله آملی

جشن سالروز ولادت حضرت محمد (ص) و امام صادق (ع) در واحد آیت الله آملی

به گزارش روابط عمومی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی مازندران ، آیین جشن سالروز ولادت حضرت محمد (ص) و امام صادق (ع) روز یکشنبه بمورخه ۲۸/۰۹/۹۵ با حضور حجت الاسلام دکتر سید حسین حسینی کارنامی ریاست دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های آزاد اسلامی استان مازندران  در واحد آیت الله آملی برگزار شد.

مسوول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های آزاد اسلامی استان مازندران با بیان اینکه یکی از بهترین شیوه ها برای تربیت، شیوه رو در رو است اظهار کرد : بیشتر افراد در جامعه غالبا از اخلاق و رفتار والدین واعضای خانواده تاثیر می پذیرند . دکتر حسینی اضافه کردند در قرآن ۳ مرتبه کلمه اسوه و ۲۰۰بار کلمه اقتدا و مشتقات آن ذکر شده است  : زندگی پیامبر در عرصه های مهم میتواند الگوی جوانان امروز در سراسر جهان باشد .

 وی با اشاره به عرصه فردی زندگی پیامبر اسلام  اظهار کرد : حضرت رسول (ص) در خوش برخوردی و در عرصه خانوادگی زبان زد بود. در حال حاضر از هر ۱۰ ازدواج ۴مورد در کشور ما منجر به طلاق می شود گفت : در استان مازندران این عدد ۵/۳ است و متاسفانه این آمار مناسبی برای یک جامعه دینی و اسلامی نیست .

در ادامه  با تاکید بر توجه به سنت پیامبر در ازدواج و اخلاق در خانواده اعلام کرد : امسال ۲۵۰ زوج دانشجو دانشگاه آزاد اسلامی مازندران درآیین ازدواج دانشجویی که در مشهد مقدس برگزار می شود شرکت خواهند کرد .ایشان با اشاره به نظر رهبر انقلاب اسلامی درباره اینکه قاطبه دانشجویان در کشور موحد و دیندار هستند تصریح کرد : اکثر دانشجویان دانشگاه ها به ویژه دانشگاه آزاد اسلامی  دارای روحیه آرمانخواهی ، انقلابی همراه با صداقت و سلامت هستند .

در پایان با تاکید بر برگزاری کرسی های آزاد اندیشی در دانشگاه ها اعلام کرد : علی رغم مشکلاتی که به واسطه برخی فشار ها به دانشگاه آزاد اسلامی وارد مینمایند اما این دانشگاه با تاکید چند باره دکتر میرزاده و دکتر نیاز آذری از اجرای برنامه های فرهنگی برنامه محور استقبال مینماید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *