خانه / اسلایدر بالا / نشست مدیران گروه معارف اسلامی دانشگاه های آزاد اسلامی استان مازندران

نشست مدیران گروه معارف اسلامی دانشگاه های آزاد اسلامی استان مازندران

به گزارش دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران؛ جلسه هم اندیشی مدیران گروه معارف اسلامی دانشگاه های آزاد اسلامی استان مازندران با همکاری دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران روز شنبه به مورخه ۹۵/۰۹/۰۶ در سالن اجتماعات قلم واقع در ساختمان دفتر نهاد برگزار شد.

در این جلسه حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسینی مسئول دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران ضمن خیر مقدم و اشاره به اهداف نهاد و تاکید بر گسترش و تعمیق معرفت دینی دانشگاهیان و زمینه سازی و مشارکت استادان در جهت تولید علم ، برگزاری کرسی های آزاد اندیشی و کمک به مشاوره دینی به عنوان مهمترین فعالیتهای گرو ههای معارف اسلامی اشاره داشتند و خواستار هوشمندی و هوشیاری اساتید گرو ههای معارف اسلامی نسبت به تهدیدها و فرصت های فرهنگی دانشگاه و جامعه نگری در مورد نیازهای فکری و معنوی دانشجویان داشتند.

ایشان در ادامه صحبتهای خویش به حجم گسترده واحدهای درسی اشاره داشتند که بسترمناسبی برای ارتباط با دانشجویان است. پس از آن مدیران گروههای معارف اسلامی به پیشنهادات ارزشمندی در خصوص تشکیل کارگاههای آموزشی خصوصا اخلاق حرفه ای ، استفاده از فضای مجازی و ایجاد کانال های ارتباطی ، انتشار نشریه تخصصی با استفاده از توانمندی اعضای گروههای معارف اسلامی و توانمندسازی اساتید گروه معارف اشاره داشتند.

در پایان آقای دکتر حسینی ضمن تشکر از حضور فعال وارزشمند مدیران گروه گفتند که انشاالله جلسات به صورت فصلی یا ترمی استمرار خواهد داشت ودر طول سال نیز یک برنامه ویژه با حضور همه اساتید معارف اسلامی وبا حضور شخصیتهای برجسته کشوری برگزار خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *