خانه / اخبار نهاد / دیدار جمعی از اساتید واحد قائمشهر با حضرت آیت الله العظمی جوادی آملی

دیدار جمعی از اساتید واحد قائمشهر با حضرت آیت الله العظمی جوادی آملی

به گزارش دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران؛جمعی از اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد قائمشهر با مرجع عالیقدر جهان تشیع حضرت آیت الله العظمی جوادی آملی در شهر دماوند دیدار کردند.

به همت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی مازندران و با همکاری واحد دماوند ، جمعی از اعضای هم اندیشی استادان و نخبگان واحد قائم شهر به مدت دو ساعت در محضر حضرت آیت الله جوادی آملی بودند. اساتید ضمن اقامه نماز ظهر و عصر در روز پنج شنبه ۱۸ شهریور ۹۵ از درس اخلاق علامه جوادی بهره مند شده و ضمن پیاده روی در محضر ایشان سوالات خود را طرح نمودند.

حضرت آیت الله جوادی آملی با گرامی داشت شهادت حضرت امام باقر علیه السلام و سالگرد شهادت شهدای منا افزودند:

کعبه در قرآن کریم بیت عتیق اعلام شده که با دیگر جاهای دنیا تفاوت دارد و آل سعود حق مالکیت آن را ندارند. ایشان تصریح کردند: آل سعود حتی با بی تدبیری در برگزاری مناسک حج والی مسجد الحرام نیز محسوب نمی شوند.

مرجع جهان تشیع اساتید را به جایگاه دعا در زندگی توجه دادند و فرمودند: دعا شرایطی دارد که عمده ترین آنها عبارتد از: اول: خواستن و طلب ، دوم: ایمان و اعتماد به استجابت ، سوم: مخالف نبودن با سنن تکوین و تشریع ، چهارم: هماهنگی سایر شئون دعا کننده ، پنجم: مورد دعا نتیجه گناه نباشد ، ششم: دعا نباید جانشین فعالیت قرار گیرد.

پایان پیام/۹۵/۰۶/۲۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *