خانه / اخبار نهاد / برگزاری کارگاه فرهنگی آموزشی چالش های جمهوری اسلامی ایران در مواجهه با جهان غرب در واحد نور

برگزاری کارگاه فرهنگی آموزشی چالش های جمهوری اسلامی ایران در مواجهه با جهان غرب در واحد نور

به گزارش دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران؛ نشست علمی ـ فرهنگی با عنوان «چالش های جمهوری اسلامی ایران در مواجهه با جهان غرب» با حضور حجت الاسلام و المسلمین دکتر ساداتی نژاد عضو هیئت علمی دانشگاه تهران و رئیس مرکز هم اندیشی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها ، در دانشگاه آزاد اسلامی واحد نور برگزار شد.

کارگاه یک روزه چالش های جمهوری اسلامی ایران در مواجهه با جهان غرب به همت دفتر هم اندیشی استادان و نخبگان دانشگاهی واحد قائمشهر و هماهنگی نهاد نمایندگی آزاد اسلامی مازندران و همکاری واحد نور ، با حضور حجت الاسلام و المسلمین دکتر ساداتی نژاد عضو هیئت علمی دانشگاه تهران و رئیس مرکز هم اندیشی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها و با شرکت ۴۰ استاد منتخب واحد های دانشگاهی آزاد اسلامی مازندران در تاریخ ۱۳۹۵/۰۵/۲۴ در واحد نور برگزار گردید.

دکتر بخشنده دبیر هم اندیشی واحد قائمشهر با اعلام این خبر افزود: این کارگاه با عنایت حجت الاسلام والمسلمین دکتر ابراهیمیان رئیس واحد قائمشهر و زحمات حجت الاسلام والمسلمین استاد غفاری معاون نهاد و  آقای غلامی مدیر اجرایی نهاد نمایندگی آزاد اسلامی مازندران و همکاری صمیمانه دکتر متولی رئیس واحد نور ، دکتر علائدینی دبیر هم اندیشی واحد نور و حجت الاسلام والمسلمین حلیمی،مدیریت فرهنگی و اجنماعی واحد نور تشکیل شد.

وی در ادامه اظهار داشت: دکتر ساداتی نژاد علاوه بر این کارگاه ، در جمع کارکنان واحد نور نیز حضور یافت و با طرح یک موضوع اخلاقی به تدریس در جمع آنان پرداخت.

شایان به ذکر است: شرکت کنندگان هم در کارگاه اساتید و هم در کلاس کارکنان آزادانه به اظهار نظر و طرح پرسش پرداخته و از مدرس پاسخ منطقی دریافت میکردند.

پایان پیام/۹۵/۰۶/۱۵

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *