خانه / اخبار تصویری / بیست و هشتمین نشریه شماره خط حزب‌الله

بیست و هشتمین نشریه شماره خط حزب‌الله

به گزارش دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران؛  بیست و هشتمین شماره “خط حزب الله” منتشر شد. این شماره را همانند شماره های قبل که از سوی سایت KHAMENEI.IR بازنشر شده را می توانید دریافت نمایید.

بیست و هشتمین شماره‌ی هفته‌نامه‌ی خبری – تبیینی «خط حزب‌الله» با دو مطلب ویژه به استقبال شعار سال و مطالبه‌ی اصلی رهبر انقلاب از دولت برای حل مشکلات اقتصادی مردم رفته است.
سرمقاله‌ی این شماره درباره‌ی چهار هدف تحقق‌یافتنی اقتصاد مقاومتی با عنوان «این ۴ هدف شعاری نیست» است و گزارش این هفته نیز ضمن برشمردن حمایت‌های رهبر انقلاب نسبت به دولت‌ها به تأکید پرتکرار ایشان نسبت به اقتصاد مقاومتی به‌عنوان تنها راه تحقق مطالبات اقتصادی و معیشتی مردم پرداخته است.
عکس ویژه‌ی این شماره نیز به تصویری از عیادت رهبر انقلاب از والدین شهدا در بخش آی.سی.یو بیمارستان خاتم‌الأنبیا در پایان فروردین‌ماه سال ۱۳۹۲ اختصاص داده شده است.
در صفحه‌ی ۳ نشریه نیز ماجرای تلخ تاریخی زنده‌سوزی هشتاد نفر از فرقه‌ی داوودی‌ها در آمریکا به جرم تحصن آورده شده و به این واسطه حقوق بشر به سبک آمریکایی از دیدگاه رهبر انقلاب بررسی شده است.
خط حزب‌الله بیست و هشتمین شماره‌ی خود را به روح پرفتوح شهدای مدافع حرم ارتش جمهوری اسلامی ایران که این روزها به خاک میهن بازگشته‌اند، تقدیم کرده است.

دریافت “خط حزب‌الله” نسخه‌ی مطالعه (A4)

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *