خانه / تیتر یک / اینفوگرافیک| مهمترین وظایف امت اسلام درباره مسائل جهان اسلام

اینفوگرافیک| مهمترین وظایف امت اسلام درباره مسائل جهان اسلام

به گزارش دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران؛ حضرت آیت‌الله خامنه‌ای همواره در پیام‌های خود به حجاج بیت‌الله‌الحرام با «توجه به مسائل جهان اسلام به مهمترین و اولویتدارترین موضوعات مرتبط با امت اسلامی» ۹۳/۷/۸ می‌پردازند.

«خدعه استکباری در کمین دولت‌های منطقه»

آنان پس از نومیدی از حذف اسلام و شعارهای اسلامی، اکنون به فتنه‌انگیزی میان فرقه‌های اسلامی روآورده و با توطئه‌ی شیعه‌هراسی و سنّی‌هراسی، بر سر اتحاد امّت اسلامی مانع‌تراشی می‌کنند.
آنان با کمک عوامل خود در منطقه، در سوریه بحران می‌آفرینند تا ذهن ملت‌ها را از مسائل مهم کشورهای خود و خطراتی که در کمین آنها است، منصرف ساخته و به ماجرای خونینی که خود تعمداً به‌ وجود آورده‌اند، معطوف کنند. جنگ داخلی در سوریه و کشتار جوانان مسلمان به دست یکدیگر، جنایتی است که به‌ وسیله‌ی آمریکا و صهیونیسم و دولت‌های مطیع آنان آغاز شده و در آتش آن دمیده می‌شود. چه کسی می‌تواند باور کند که دولت‌های حامی دیکتاتوری‌های سیاه در مصر و تونس و لیبی، اکنون حامی دموکراسی‌خواهی ملت سوریه شده‌اند؟ ماجرای سوریه ماجرای انتقام‌گیری از حکومتی است که سه دهه به‌تنهایی در برابر صهیونیست‌های غاصب ایستاده و از گروه‌های مقاومت در فلسطین و لبنان دفاع کرده است.
ما طرفدار ملت سوریه و مخالف هرگونه تحریک و دخالت خارجی در آن کشوریم. هرگونه اصلاح در آن کشور باید به‌ وسیله‌ی خود ملت و با روش‌های کاملاً ملّی‌ صورت گیرد. این که سلطه‌طلبان بین‌المللی  به کمک دولت‌های منطقه‌ایِ گوش‌به‌فرمان، در کشوری به بهانه‌ای بحران بیافرینند و آن‌گاه به دستاویز وجود بحران، خود را به ارتکاب هر جنایتی در آن کشور مُجاز شمارند، خطری جدی است که اگر دولت‌های منطقه بدان نپردازند، باید منتظر فرارسیدن نوبت خود از این خدعه‌ی استکباری باشند. «پیام به کنگره‌ی عظیم حج ۱۳۹۱/۸/۴»

پایگاه اطلاع‌رسانی NNAM.IR گزیده‌ای از پیام‌های رهبر انقلاب اسلامی درباره‌ی مهمترین وظایف امت اسلام پس از حوادث بیداری اسلامی را در قالب اینفوگرافیک منتشر می‌کند.

امتانتهای پیام/.ش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *