خانه / تیتر یک / طرح| مظهر تعبّد؛مجاهدت،شهادتِ مظلومانه

طرح| مظهر تعبّد؛مجاهدت،شهادتِ مظلومانه

به گزارش دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران؛حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار خانواده شهدا (۱۳۶۸/۱۰/۱۳) خاطرنشان کردند:

” آن بزرگوار از یک طرف، مظهر تعبد و تسلیم در مقابل تکلیف الهی و مظهر مجاهدت و شهادت مظلومانه است و از طرف دیگر، مظهر عظمت و شکوه و تنویر افکار عامه‌ی ملت اسلام در طول قرنهاست. شاید میدانید که نام فاطمه‌ی زهرا(سلام‌اللَّه‌علیها) در طول قرنهای بعد از اسلام تا امروز، همواره برای ملتها و آحاد مسلمان، یک نام بسیار با عظمت و توأم با تجلیل و تعظیم بوده است؛ در حالی که این بزرگوار، یک بانوی جوان و یا در عنفوان جوانی بود. زندگی امروز ما، انعکاسی از زندگی سران الهی ما در صدر اسلام است؛ یعنی همان تعبد و فداکاری و دلسوزی برای دین و همان اعتقاد و اخلاص به ارزشهای دینی. البته، آنها اصل و سرچشمه‌اند و آنچه در جامعه‌ی ما هست، رشحه‌یی از آن چیزی است که در آن بزرگواران بود. همین‌طور، آن عظمتی که در آنها بود، در جامعه‌ی ما هم هست.”

پایگاه اطلاع رسانی NNAM.IR به مناسبت ایّام فاطمیّه و شهادت بزرگ بانویِ اسلام؛ حضرت فاطمه ی زهرا (سلام‌اللَّه‌علیها)، طرح “مظهر تعبّد؛مجاهدت،شهادتِ مظلومانه” را منتشر می کند.

مظهر تعبد و مجاهدت و شهادت

انتهای پیام/.ن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *