خانه / امام خمینی (ره) / حضور اعضای طرح حکمت دانشجویی دانشگاه مازندران در مشهد مقدس

حضور اعضای طرح حکمت دانشجویی دانشگاه مازندران در مشهد مقدس

به گزارش دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران؛همایش سالانه طرح حکمت دانشجویی به همت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها به مدت ۳ روز در مشهد مقدس ؛ با حضور دانشجویانی از سراسر کشور و ۲۶ تن از دانشجویان دانشگاه مازندران برگزار شد.

به نقل از روابط عمومی دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه مازندران؛ در این همایش دانشجویان طرح حکمت دانشگاه مازندران توانشتند به عنوان حکمتی برتر درکشور در بخش فعالیت های تبلیغی،رتبه برتر را به خود اختصاص دهند.

اهم کارهای طرح حکمت دانشگاه که پس از ارزیابی مورد تقدیر وحائز رتبه برتر گردید عبارتنداز:

راه اندازی شورای وفاق وهماهنگی تشکل ها، سیر مطالعاتی کتب  شهید مطهری در سطح دانشگاه به مدت ۱ دقیقه و…

همچنین در انتخابات سالانه کمیته بازرسان کشوری  خانم زهره داوودی  از دانشجویان طرح حکمت دانشگاه مازندران با کسب ۴۲ رای بااکثریت آراء بهعنوان یکی از سه نفر کمیته بازرسان انتخاب شد.

همچنین آقای رحیمی از دانشجویان فعال فرهنگی  طرح حکمت دانشگاه مازندران با کسب حداکثر آرا در همایش گذشته به عنوان دبیر شورای مرکزی طرح حکمت دانشگاه های سراسر کشور انتخاب گردید.

لازم به ذکر است طرح حکمت عنوان طرحی است که اعضا ومخاطب آن ،دانشجویان مذهبی و اثرگذار  با هدف  ایجاد زمینه های فعالیت های فرهنگی وتبلیغی تخصصی با حضور وآموزش  مبلغان متخصص معاونت امور دفاتر  ومبلغان نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه ها می باشد تا اعضای این گروه پس از کسب مهارت های لازم بتوانند با دانشجویان  در ارتباط  باشند که این ارتباط بر اساس سه محور ارتقای معرفت دینی یا تعلیم، رشد فضایل اخلاقی یا تهذیب و تبلیغ انجام می پذیرد.

انتهای پیام/.ن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *