خانه / اخبار نهاد / حجت الاسلام ابراهیمیان: انتخابات تجلی مردم سالاری و اقتدار ملی همگان است

حجت الاسلام ابراهیمیان: انتخابات تجلی مردم سالاری و اقتدار ملی همگان است

به گزارش دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران؛ حجت الاسلام والمسلمین ریاست محترم نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران در ابراهیمیانخصوص انتخابات پیش روی مجلس و خبرگان رهبری گفت: محبت و علاقه‌ی بین مردم و ولی، نشأت‌گرفته از ولایت است و انتخابات تجلّی مردم سالاری، اقتدار ملی و وحدت و یکپارچگی همگان است. از آنجایی که مردم سالاری دینی هم تکلیف است و هم حق؛ هم زمامداری است و هم محبت، هم حقوق امام است بر امت و هم حقوق امت است بر امام؛ مردم باید با حضور فراگیرشان حقّ دخالت در سرنوشت خویش را عینیّت ببخشند.

وی در ادامه با بیان اینکه حضرت امام (ره) و نیز مقام معظم رهبری مجلس خبرگان را دارای ریشه الهی و اثبات‌کننده ولایت فقیه میدانند و حفظ و صیانت از دولت اسلامی را منوط به نظارت فقیه و ولایت فقیه قلمداد کرده‌اند، تصریح کرد: مطابق با فرمایشات مقام معظم رهبری باید در مقابل توطئه های دشمن اگاه بود و ایستاده و پایدار در مقابلشان ایستاد.

دکتر ابراهیمیان با اشاره به انتخاب درست و با تفکر و اندیشه در انتخابات تأکید کرد: باید با انتخاب چهره های کارشناس و کارآمد، مجلسی قوی و کارآمد و مجلسی شجاع و مستقل را شکل دهیم.

انتهای پیام/.ن/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *