خانه / ویژه / متفرقه / دکتر فاضل لاریجانی: هر حرکتی که با اخلاص و نگاه خدایی شروع شود بالقوه و ماندگار خواهد شد

دکتر فاضل لاریجانی: هر حرکتی که با اخلاص و نگاه خدایی شروع شود بالقوه و ماندگار خواهد شد

به گزارش دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران؛ هفتادمین اجلاس شورای مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد. ۲۰۱۶-۰۲-۱۸_thumb0

به نقل از روابط عمومی واحد آمل؛ دکتر فاضل لاریجانی رییس واحد آیت ا.. آملی که در هفتادمین اجلاس شورای مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی شرکت کرده بود اظهار کرد: این اجلاس بطور کلی بسیار منسجم و پربار برگزار شد و در کمیسیون‌های بخشی و ازجمله کمیسیون بین‌الملل که اینجانب حضور داشتم، زمینه‌های فعالیت در هر حوزه و نیز چالش‌هایی که واحدها به آن مواجه هستند موردبحث و گفتگو قرار گرفت. لاریجانی با بیان اینکه مهمترین بخش این اجلاسیه، سخنان ارزشمند آیت ا.. هاشمی رفسنجانی و آقای دکتر میرزاده ریاست محترم دانشگاه آزاد اسلامی بود تصریح کرد :جناب دکتر میرزاده در سخنرانی تأثیرگذارشان ضمن ارائه آمارهایی از عملکرد مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی در سال‌های گذشته و حال، توانستند دورنمایی از آینده و جایگاه این دانشگاه در سطح ملی و بین‌الملل و اهداف راهبردی که باید تعقیب شود را ترسیم نمایند.

وی ادامه داد: آیت ا.. رفسنجانی نیز به بیان سیر تحوّلی مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی و حمایت‌های حضرت امام راحل (رض) و مقام معظم رهبری از ابتدای شکل‌گیری این مجموعه پرداخته و نحوه گسترش این دانشگاه در جهت رفع یکی از نیازهای اصلی کشورمان را بیان داشتند.
ایشان همچنین با استفاده از آیات قرآنی مطرح ساختند که هر حرکت علمی، اجتماعی و عام‌المنفعه که با اخلاص و نگاه خدایی شروع شود بالقوه و ماندگار خواهد شد.
رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد آیت ا.. آملی همچنین گفت: باید تلاش شود این واحد نیز با برگرفتن از رهنمودها و چارچوب‌های ارائه‌شده در جهت تحقق اهداف متعالی دانشگاه، قدم‌های استواری بردارد.

انتهای پیام/.ب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *