خانه / ویژه / متفرقه / سرپرست معاونت آموزشی واحد قائم شهر معرفی شد

سرپرست معاونت آموزشی واحد قائم شهر معرفی شد

به گزارش دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری؛ دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران؛ مراسم معارفه سرپرست معاونت آموزشی واحدقائم شهر با حضور باقرزاده رئیس واحد، اعضاءهیئت رئیسه ،کارکنان و اساتیدphoto_2016-02-14_08-01-52 در سالن اجتماعات دانشگاه آزاداسلامی واحدقائم شهر برگزارشد.

با موافقت دبیرهیأت امنا و ریاست دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران طی حکمی سید جعفر موسوی بعنوان سرپرست معاونت آموزشی واحد قائم شهر منصوب شد. محمدرضا باقرزاده در مراسم معارفه معاون آموزشی واحدقائم شهرگفت: دانشگاه آزاد اسلامی واحدقائم شهر همچون سایر واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی در دو سال اخیر توانست با حمایت و مدیریت هوشمندانه دکتر میرزاده ریاست عالیه دانشگاه به توسعه ای کم نظیر بویژه در حوزه تحصیلات تکمیلی و منابع دانش پایه دست یابد.

سید جعفر موسوی ضمن خیرمقدم و گرامیداشت ایام دهه فجر از زحمات پیمان ولی پور تشکر کرد و با تقدیر از دکتر باقرزاده خواست همچون گذشته با حمایتهای فکری و معنویش پشتیبان فعالیت ها باشد.

موسوی ارتقاء کیفیت آموزشی و ارتقاء توسعه منابع انسانی را از جمله اهداف فعالیت خود دانست و گفت: دانشگاه آزاد اسلامی واحدقائم شهر با توجه به قدمت طولانی و دارا بودن پتانسیلهای آموزشی،پژوهشی و رقبای فراوان یکی از دانشگاههای خوب شمال کشور بشمار می رود.

وی ابراز امیدواری کرد با تعامل و همکاری همکاران حوزه آموزش بتوانیم مسئولیت محول شده را به نحو احسن انجام داده و هم از نظر سازمانی و هم ساختاری به آن کیفیت مطلوب دست پیدا کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *