خانه / ویژه / متفرقه / نشست هم اندیشی مدیران و اساتید گروه های معارف اسلامی در دانشگاه علوم پزشکی بابل

نشست هم اندیشی مدیران و اساتید گروه های معارف اسلامی در دانشگاه علوم پزشکی بابل

به گزارش دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران؛ نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه های استان مازندران در راستای برنامه های ارتقا ودانش افزایی مدیران و اساتید۱۳ هیات علمی گروه های معارف اسلامی دانشگاه ها وموسسات آموزش عالی استان مازندران نشست هم اندیشی اساتید ومدیران گروه های معارف اسلامی را برگزار نمود.

به نقل از روابط عمومی نهاد دانشگاه مازندران؛ این نشست در تاریخ ۹۴/۱۱/۰۴با حضور حجت الاسلام دکتر مبشری و در محل سالن فرهنگ دانشگاه علوم پزشکی بابل برگزار شد.

در ابتدای این نشست حجت الاسلام رحیمیان رئیس دفاتر نهاد مقام معظم رهبری دانشگاه های استان مازندران ضمن تبریک و خیر مقدم به حجت الاسلام دکتر مبشری مدیر محترم ارتقا وکارآمدی گروه های معارف اسلامی دانشگاه های کشور و اساتید ومدیران گروه های معارف اسلامی دانشگاه ها وموسسات آموزش عالی استان با اذعان به این نکته که دانشگاه مبدا تحول است تصریح نمودند تربیت نیروهای نخبه اسلامی از دانشگاه سرچشمه می گیرد و دانشجو با ظرفیتهایی که در دوران مدرسه در او ایجاد میشود در نهایت به دانشگاه میرسد لذا در این مرحله که مرحله نهایی است ، کار و مسئولیت ما سخت تر می شود.

رئیس دفاتر نهاد مقام معظم رهبری دانشگاه های مازندران با اشاره به این که قرار است در این مرحله نهایی نیروهایی ساخته شود که وارد پیکره نظام شوند، لذا خروجی ما باید آرمانی تر و مبلغ پرور تر باشد.
ایشان در بخش دیگری از سخنانش ضمن بیان اینکه در عصر و دوره ای به سر می بریم که به دلیل شبهه پراکنی های متعدد وپیچیده ای که اعتقاد وتفکر جوانان به خصوص قشر دانشجو ودانشگاهی را نشانه گرفته است ، ضمن اذعان به سختی شرایط موجود ، لازم است به موضوع ارتقا و دانش افزایی اساتید وعزیزان گروه های معارف اسلامی به طور جدی ،مستمر وهدفداری نگریسته ودنبال شود تا بتوانیم نسبت به دغدغه های مقام معظم رهبری عملکرد مطلوب و شایسته ای داشته باشیم ودر جهت حفظ و تقویت بنیه اعتقادی نظام مقدس اسلامی که ادامه ولایت وحکومت حضرات معصومین (علیهم السلام) می باشد ،گام های موثری برداریم.

۱۴

در ادامه این نشست دکتر حلیمی و سایر اساتید حاضر در جلسه به بیان نظرات خود حول محور جلسه پرداختند. حجت الاسلام دکتر مبشری ضمن قدردانی از برگزاری این نشست ، تشکیل اینگونه جلسات را سبب اعتلا وافزایش ظرفیت های اساتید دانستند و به تفصیل به سئوالات ومسائل مطروحه اساتید ومدیران گروه های معارف اسلامی دانشگاه های استان مازندران پاسخ گفتند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *