خانه / ویژه / متفرقه / بازدید دبیرهیأت امنا استان مازندران از واحد بهشهر

بازدید دبیرهیأت امنا استان مازندران از واحد بهشهر

به گزارش دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران؛دکتر کیومرث نیاز آذری، دبیر هیأت امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران و دکتر محمد صالحی، رئیس دبیرخانه هیأت امنای استان مازندران از واحد بهشهر بازدید نمودند.
به نقل از روابط عمومی واحد بهشهر؛ رئیس دبیرخانه هیأت امنای استان مازندران ضمن بازدید از واحد بهشهر ، بیان نمود با توجه به نظارت و بازدید اینجانب قبل از تغییر مدیریتی این واحد دانشگاهی در سال گذشته، امروز تغییر و بالندگی در واحد بهشهر به چشم می خورد، مخصوصاً در ماه های اخیر که در واقع انقلاب آموزشی در بحث گسترش رشته پیدا نمود.
محمد صالحی ضمن اشاره به کارکرد خود در استان به صورت قاطع اشاره نمود، واحد بهشهر که تا قبل از مهر ماه سال جاری فقط با دانشجویان کاردانی و کارشناسی ادامه حیات میداد، یک تغییر و تحول عظیمی در آن صورت گرفت و تعداد ۳۵۰ دانشجو در مقطع تحصیلات تکمیلی با ۱۰ رشته کارشناسی ارشد پذیرش داشت.
وی ضمن تقدیر و تشکر از همت و تلاش دکتر اسداله مهرآرا و همچنین حمایت های بی دریغ دکتر نیاز آذری ، از روند رو به رشد واحد بهشهر ابراز خرسندی کرد و گفت: ان‌شاءاله این واحد بتواند باعث رشد و بالندگی استان مازندران شود.
همچنین دکتر مهرآرا، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بهشهر ضمن خوش آمدگویی و بازگویی تاریخچه واحد بهشهر و اینکه افتخار خدمت در شرقی ترین نقطه استان مازندران را داریم، عنوان داشت: واحد بهشهر در دومین دهه فعالیت خود با فشارهای مختلف چه در جهت کاهش جمعیت کشور و جمعیت دانشجویی و اعتبارات و سایر مسائل همراه بوده است.
وی ادامه داد، با توجه به اینکه از سال گذشته وظیفه سرپرستی واحد را برعهده گرفتم و در خدمت مردم خوب شهرستان بهشهر و مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران انجام وظیفه می کنم، این دانشگاه توانست بیش از ۳۰۰۰ فارغ التحصیل به جامعه اسلامی هدیه کند.

Untitled

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *