خانه / اخبار نهاد / نشست هم اندیشی“مشارکت،رفتار و اخلاق انتخاباتی از دیدگاه مقام معظم رهبری” در واحد نکا

نشست هم اندیشی“مشارکت،رفتار و اخلاق انتخاباتی از دیدگاه مقام معظم رهبری” در واحد نکا

نشست هم اندیشی “مشارکت ، رفتار و اخلاق انتخاباتی از دیدگاه مقام معظم رهبری” از سری سلسله نشست های هم اندیشی استادان و نخبگان “اندیشه و اندیشمند” مربوط به ” دی ماه ۹۴” در DSC03838دانشگاه آزاد اسلامی واحد نکا برگزار گردید.

به گزارش دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران؛ نشست علمی تحت عنوان”مشارکت ، رفتار و اخلاق انتخاباتی از دیدگاه مقام معظم رهبری” در دانشگاه آزاد اسلامی واحد نکا برگزار شد.

در این نشست که با سخنرانی جناب آقای دکتر “حسین باقری” برگزار شد؛ ابتدا دبیر هم اندیشی واحد نکا؛ جناب دکتر دباغیان ضمن خوش آمد گویی به تشریح موضوع نشست پرداخت.

دکتر باقری در ابتدای این نشست با بیان اینکه انتخابات در کشور ما یک حرکت نمایشی نیست پایه های نظام ما همین انتخابات است؛ گفت:مردم سالاری دینی با حرف نمی شود مردم سالاری دینی با شرکت مردم حضور مردم اراده مردم ارتباط فکری و عقلانی و عاطفی مردم با تحولات کشور صورت می گیرد این هم جز با یک انتخابات صحیح و همگانی و مشارکت وسیع مردم ممکن نیست این مردم سالاری عامل پایداری ملت ایران است.

وی در خصوص مشارکت مردم در انتخابات گفت: هر چه انتخابات پرشور تر باشد عظمت ملت ایران بیشتر در چشم مخالفان و دشمنان دیده خواهد شد برای ملت ایران حرمت بیشتری خواهد گذاشت دوستان شما هم در دنیا خوشحال می شوند.

ایشان با بیان اینکه مطابق فرمایشات مقام معظم رهبری باید در انتخابات با کرامت رفتار شود تصریح کرد: آنهایی که مخالف با بعضی از نامزدها هستند. جناحهای مختلف کشور، نباید بداخلاقی و بدگویی و اهانت وتهمت صورت گیرد و در این صورت موجبات خوشحالی دشمن فراهم می شود.

ریاست محترم دانشگاه آزاد اسلامی واحد نکا در پایان گفت: باید کسی را انتخاب کنیم که معتقد به توانایی های ملی باشد معتقد به اسلام معتقد به انقلاب باشد و شاخص ها را قبول داشته باشد این آن نقطه حساس است.

انتهای پیام/.ن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *