خانه / ویژه / متفرقه / تقدیر مدیران گروه آموزشی از خدمات ارزنده ریاست واحد نور

تقدیر مدیران گروه آموزشی از خدمات ارزنده ریاست واحد نور

به گزارش دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران؛ مدیران گروه آموزشی از خدمات ارزنده ریاست دانشگاه آزاد اسلامی واحد نور در توسعه تحصیلات تکمیلی تقدیر نمودند.۲۱nnam

به نقل از روابط عمومی واحد نور؛ مدیران گروه با اهداء لوح سپاس از خدمات ارزنده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نور در افزایش رشته های تحصیلات تکمیلی تقدیر و تشکر بعمل آوردند. در بخشی از متن لوح سپاس آمده است:

جناب آقای دکتر صدرالدین متولی رئیس محترم دانشگاه آزاد اسلامی واحد نور تلاش و پیگیری های بی دریغ و شبانه روزی جنابعالی در بیش از یک دهه ریاست بر دانشگاه آزاد اسلامی واحد نور در جهت اعتلای نام این دانشگاه و پیشبرد دانش و صنعت در میهن عزیزمان ایران، بر هیچ کس پوشیده نبوده و هر روز عطری دلنواز از آوازه دانشگاه آزاد اسلامی واحد نور، روحی تازه در کالبد مجموعه دانشجویان، اعضای هیئت علمی و کارکنان این دانشگاه می دمد. و این بار شمیمی تازه از رشد و ارتقاء سطح علمی و فنی این دانشگاه با اخذ مجوز دوره های کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی در رشته های مختلف به مشام می رسد که نمایانگر زحمات و پیگیری های مجدانه جنابعالی در این راه است.تقدیر و سپاس مار را پذیرا باشید. موفقیت شما را در همه مراحل زندگی از خداوند متعال مسئلت داریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *