خانه / ویژه / متفرقه / نشست صمیمانه کارکنان و اعضای هیات رئیسه با ریاست دانشگاه آزاد اسلامی نور

نشست صمیمانه کارکنان و اعضای هیات رئیسه با ریاست دانشگاه آزاد اسلامی نور

به گزارش دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران[NNAM]؛ نشست صمیمانه کارکنان و اعضای هیات رئیسه با ریاست دانشگاه۱۲۲ (۲) آزاد اسلامی واحد نور در سالن کنفرانس واحد برگزار گردید.
به نقل از روابط عمومی واحد نور؛ در این جلسه دکتر متولی ضمن خیرمقدم به کلیه همکاران از زحمات و تلاشهای آنان در پیشبرد اهداف علمی و فرهنگی مجموعه‌ی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نور تقدیر و تشکر نمود و پیشاپیش آغاز هفته وحدت را به آنان تبریک گفت.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نور با تاکید بر تکریم و داشتن اخلاق حسنه در برخورد با هم و البته با دانشجویان خاطر نشان کرد: باید تلاش کنیم تا با بهره گیری از آموزه های قرآن کریم و مکتب کامل اسلام متخلق به اخلاق اسلامی باشیم و از تخریب شخصیت و هرگونه عملی که موجب آزردن سایرین می شود پرهیز نماییم، چرا که اینها موانعی جدی هستند که ما را از نیل به مقصود اصلی و تعالی باز می دارند.
وی گفت: دانشگاه مرکز تربیت نیروهای کارآمد و فعال در اجتماع است لذا انتظار جامعه از خانواده بزرگ دانشگاه آزاد متفاوت بوده و بر همین اساس باید نسبت به وظایف خود مسئولانه تر برخورد کنیم و در عین حال در برابر عملکرد خود پاسخگو باشیم.
وی بیان کرد: بخش عظیمی از اوقات ما در دانشگاه برای انجام امور محوله، گذرانده می شود پس باید سعی کنیم با دلسوزی، همدلی، در فضایی صمیمی فعالیت کنیم و در کلیه امور تکریم ارباب رجوع، صداقت، امانتداری، صرفه جویی در مصرف و وجدان کاری در سرلوحه کارهایمان قرار گیرد.
در این جلسه ریاست دانشگاه بیان کرد: فلسفه این نشست ها بررسی مشکلات دانشگاه از نگاه کارشناسان و هدف آن رسیدن به درک مشترکی از این مسایل است. دکتر متولی گفت: بهبود فرآیندهای کاری، تبادل نظر با کارکنان برای حل مشکلات از اهداف اصلی ماست.

۱۲۲ (۱)
در ادامه، مراسم تجلیل از پرویز صادقی بازنشسته واحد با حضور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نور برگزار شد.
دکتر متولی گفت: تجلیل و قدردانی از زحمات و تلاش های کارکنانی که به افتخار بازنشستگی نایل شده اند کاری پسندیده در آموزه های دینی ما است.
وی اضافه کرد: کسانیکه پس از عمری تلاش و مجاهدت در راه خدمت به مردم، به اصطلاح بازنشسته می شوند شایسته قدردانی و تجلیل هستند.
در پایان این مراسم از آقای پرویز صادقی با اهداء لوح سپاس و هدیه تقدیر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *