خانه / ویژه / متفرقه / گردهمایی بزرگ دانشجویان مهدی یاور

گردهمایی بزرگ دانشجویان مهدی یاور

هشتمین گردهمایی بزرگ دانشجویان مهدی یاور، همزمان با فرا رسیدن نهم ربیع الاول ، روز مهدویت، دانشگاه ، انتظار” با حضور بیش از ۲ هزار دانشجویان سراسرعصر آفتاب ۹۴ (۳۵) کشور در مسجد مقدس جمکران برگزار شد.

به گزارش دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران؛ همزمان با فرا رسیدن ۹ ربیع الاول، سالروز آغاز ولایت و امامت، امام زمان (عج) و روز “مهدویت، دانشگاه، انتظار” ، هشتمین گردهمایی بزرگ دانشجویان مهدی یارو با حضور بیش از ۲ هزار دانشجویان سراسر کشور به همت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها در مسجد مقدس جمکران برگزار شد.

به نقل از مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها (مأوا) ؛این گردهمایی در نهم ربیع الاول بعد از نماز ظهر و عصر در مسجد مقدس جمکران آغاز شد و با قرائت زیارت آل یاسین توسط حجت الاسلام شهیدی و سخنرانی حجت‌الاسلام علیرضا پناهیان پیرامون مهدویت و منتظر واقعی پیگیری شد.

در ابتدای این مراسم حجت الاسلام طاهری مسئول نهاد دانشگاه علوم پزشکی قم به میهمانان و دانشجویان حاضر در همایش خیر مقدم گفت و سخنانی را در خصوص مراسم مطرح کرد.

حجت الاسلام والمسلمین علیرضا پناهیان با با بیان اینکه داعشی ها توسط همان کسانی که دم از فمنیسم و برابری زن و مرد می زنند، تولید شده اند، افزود: طرفداران فمنیسم با داعشی های خونخوار دو لبه یک قیچی هستند.

حجت الاسلام پناهیان با بیان اینکه فمنیسم به طرق مختلف از جمله هرزگی، ترور و آدم کشی دنبال نابودی بشریت است، افزود: طرفداران این مکتب کار دیگری جز شهوت و خشونت بلد نیستند.

استاد حوزه علمیه قم خاطرنشان کرد: یکی از اقدامات غربی ها این است، که با ترویج فرهنگ مبتذل شهوانی نخست جوامع را ضعیف، و سپس زیر یوغ خود می کشند.

وی گفت: غربی ها از طریق فیلم های مستهجن هرزگی و بی بند و باری را در دنیا رواج می دهند، ولی در درون جامعه خود عفاف و ارزش های اخلاقی را ترویج می کنند، چرا که می خواهند قوی باشند، تا یک جمعیت ۵ میلیون نفری بر ۵ میلیارد نفر در جهان حکومت کنند.

پناهیان با بیان اینکه بر طبق پروتکل های صهیونیسم آنها می کوشند تا بهترین تکنیسین های عالم را در همه رشته ها تربیت کنند، افزود: نخستین راهی که آنها برای تضعیف جوامع انتخاب کردند، شهوت رانی است، و در صورت اثر نکردن راه دومی به نام ترویج خشونت را در دستور کار خود قرار می دهند.

وی با اشاره به جنایات داعش و انتشار صحنه ها و فیلم هایی از سر بریدن انسان ها توسط این گروه در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی، تصریح کرد: تصاویری که داعش از ذبح انسان ها منتشر می کند، تا به حال در مورد گوسفندان و حیوانات هم سابقه نداشته، چون که اگر چنین چیزی بود، انجمن دفاع از حقوق حیوانات حتما بیانیه ای صادر می کرد.

وی ادامه داد: هدف غربی ها و عوامل آنها یعنی داعش از انتشار این فیلم ها انتشار وحشت و ترس در دل افراد برای ضعیف کردن آنها است.

این استاد دانشگاه با بیان اینکه استفاده از ترفند ایجاد وحشت و هراس در دل انسان ها یک مژده تلقی می شود، افزود: ترفند ترویج شهوترانی در جهان بی اثر واقع شده، لذا غرب آخرین ترفندهای خود برای تضعیف بشریت را با ترویج ترس و وحشت از طریق به نمایش گذاشتن فیلم سر بریدن و له کردن یک انسان در زیر تانک و خورد شدن استخوان های او، به کار گرفته است.

پناهیان در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به کم کردن محبت ولایت به عنوان راهکار سوم غربی ها برای تضعیف بشریت، گفت: محبت به امام و رهبر قدرت آفرین است، که در پیاده روی اربعین امسال از این قدرت رونمایی شد.

این استاد حوزه با بیان اینکه در انقلاب اسلامی بارها و بارها این قدرت نمایی به نمایش گذاشته شده است، افزود: در رسانه های جهان آنچنانکه باید این راهپیمایی انعکاس پیدا نکرد، چرا که آنها دنبال ضعف و درماندگی و مردگی ملت ایران هستند، لذا طبیعتا از اجتماع ۲۷ میلیونی پیروان و مریدان امام حسین (ع) بدون آمدن خون از دماغ حتی یک نفر خوشحال نمی شوند.

در انتهای این گردهمایی باشکوه ، دانشجویان با قرائت میثاقنامه ای با امام زمان (عج) عهد سربازی بستند.

گفتنی است همایش دانشجویان مهدی یاور یکی از برنامه‌های نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها در بحث جریان‌سازی مهدویت در دانشگاهها است که از ۸ سال پیش آغاز شده که با حضور دانشجویان ۲۵ دانشگاه از استانهای همجوار استان قم برگزار می شود.

امسال نیز که هشتمین سال این گردهمایی است، دانشجویان دانشگاههای استان قم از جمله  دانشگاه قم و دانشگاه علوم پزشکی قم و دانشگاه علمی کاربردی و دانشگاه پیام نور و فرهنگیان قم خدمت به این ۲۰۰۰ زایر را برعهده داشتند.

انتهای پیام/ب۲۲۳۴۴

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *