خانه / ویژه / متفرقه / برگزاری همایش مبارزه با بیماری آنفولانزا در واحد ساری

برگزاری همایش مبارزه با بیماری آنفولانزا در واحد ساری

به گزارش دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران؛ همایش مبارزه با بیماری آنفولانزا به مناسبت هفته پژوهش در دانشگاه آزاد ۰۶اسلامی واحد ساری برگزار شد.

به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری؛ دکتر بابامحمودی قائم مقام دانشگاه علوم پزشکی مازندران در  این همایش که به مناسبت هفته پژوهش در واحد ساری برگزار شد مطالب مهمی در خصوص پژوهش و امور مربوط به دانشجویان پزشکی را عنوان کرد.
دکتر بابامحمودی با بیان نحوه شیوع بیماری آنفولانزا در جامعه ، راههای مقابله و جلوگیری از این بیماری را تشریح کرد.
وی با بیان اینکه این بیماری در استان تاکنون چندین قربانی داشت، رعایت نظافت شخصی را بهترین راه جلوگیری از ابتلا و شیوع این بیماری دانست.
عضو هیئت علمی دانشگاه  با اشاره به انواع این بیماری گفت: تب ، سرفه، اسهال و استفراغ و آبریزش بینی از علائم بیماری هستند که در صورت مشاهده افراد حتما به پزشک مراجع نمایند.
در ادامه این برنامه دکتر مفرح معاونت آموزشی بیمارستان ولی عصر(عج) قایمشهر با بیان اقدامات و پیشرفتهای صورت گرفته در حوزه آموزش بیمارستانی به بیان برنامه و طرحهای آتی این بیمارستان به عنوان بیمارستان آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری پرداخت.
در بخشی از این مراسم سید علی شریعت رضوی به نمایندگی از شورای مرکزی تحقیقات دانشجویی به تشریح اقدامات و فعالیت های این کمیته پرداخت.

قابل ذکر است در پایان این مراسم از جناب آقای دکتر بابامحمودی به عنوان یک پزشک متعهد و دلسوز و استاد برجسته ، خانم دکتر زارعی و عمرانی نوا به عنوان عضو هیأت علمی گروه پزشکی، آقای دکتر امیر مهدی ا یمانی به عنوان پژوهشگر برتر دانشجویان پزشکی تقدیر به عمل آمد.

  • [عکس: روابط عمومی واحد ساری؛ محسنی]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *