خانه / تیتر یک / برگزاری مسابقه قرآن و عترت در واحد بابل

برگزاری مسابقه قرآن و عترت در واحد بابل

آزمون کتبی بیست و یکمین مسابقات قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی با شرکت بیش از ۲۱۲ تن نفر از استادان و دانشجویان واحدبابل برگزار شد.DSCF9560

به گزارش دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران؛ این آزمون در تمامی واحد‌ها و مراکز آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی در سراسر کشور برای استادان در ۴رشته ترجمه انگلیسی قرآن، تفسیر قرآن کریم، نهج البلاغه و سیره معصومین (ع) و در بخش دانشجویان در ۱۰رشته تفسیر قرآن، زندگانی ۱۴معصوم (ع)، حفظ و ترجمه زیارت عاشورا و جامعه کبیره، نماز، ترجمه انگلیسی قرآن، احکام برادران و خواهران، زندگانی پیامبر اسلام (ص) ترجمه قرآن به فارسی و نهج البلاغه برگزار شد.

طبق آیین نامه مدون و جامع مسابقات قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی، جوایز و تقدیر از برگزیدگان این مسابقات به صورت واحدی، استانی و کشوری انجام خواهد شد و برگزیدگان کشوری در جشنواره ملی دانشگاهیان کشور نیز شرکت می‌کنند.

 سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحدبابل در حاشیه برگزاری بخش کتبی بیست و یکمین دوره مسابقات قرآن وعترت دانشگاه آزاد اسلامی که در این دانشگاه برگزار شد، بیان داشت:برگزاری منظم مسابقات سراسری قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی یکی از ماندگارترین کار فرهنگی است که همه ساله مورد استقبال خوب دانشجویان،کارکنان و اساتید قرار می گیرد.

حجت‌الاسلام دکتر حسن قلی پور افزود: توجه ویژه دکتر طه هاشمی معاونت فرهنگی و دانشجویی به منویات مقام معظم رهبری وحمایت آیت ا…هاشمی رفسنجانی و رهنمود های دکتر میرزاده در امور فرهنگی و دینی موجب تعالی وشکوفایی دانشگاه آزاد اسلامی شد.

وی بیان کرد: محور اصلی فعالیت های فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی قرآن و عترت است، بایستی آموزه‌های قرآن وعترت رادرجامعه بویژه بین جوانان و دانشگاه خوب نهادینه کنیم.

انتهای پیام/م۶۴۲۷

  • عکس: روابط عمومی واحد بابل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *